Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy félek a párkapcsolatoktól?

Figyelt kérdés
30 éves csávesz létemre mindig is az 1 éjszakás kalandokra voltam rákattanva. Van ugye ez a szerelem szó ha szerelmes leszek valaha is akkor fogok még ilyen éjszakákra gondolni ? Miért van az,hogy sose vonzódtam a párkapcsolat házasság szerelem szavakhoz ? Szüleim megmondták ,hogy kitagadnak,hogy ha nem lesz legalább 1 unokájuk. Valamilyen szinten jogosnak érzem is,de ez a párkapcsolat nekem sosem volt vonzó dolog . Nem tagadom jelentkező lett volna 2-3 még középiskolában ,de nagyon féltem ettől az egésztől.

2016. aug. 31. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a szüleid miatt ne vállalj be gyereket,azzal a gyereknek ártasz a leginkább,mert nem oda születik,ahol várják és akarják...lehet te ilyen magányos farkas vagy,nincs ezzel semmi gond,nem kötelező a házasság és a családalapítás.
2016. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leírásodból ítélve ebben jócskán benne vannak a szüleid is,hogy ezt érzed.
2016. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, kérdező, sokan voltunk/vagyunk így. Aztán jön valaki, aki elkapja a tökünket...
2016. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!