Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyzet már reménytelen?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtta barátnőmmel.Február környékén mondta hogy már nem érez úgy mint régen, de nem szakított hátha visszajön az érzés.Mostanság kérdeztem tőle hogy mit érez és azt mondta hogy nem jött vissza, érez valamit de nem eleget.Nem feküdtünk le, mindketten szüzek vagyunk.És szeretet/ szerelem nélkül nem akarja a szeretkezést.Azt is mondta hogy néha úgy érzi hogy nem akar szakítani, néha pedig igen.Én vele akarom elveszteni, mert ő is szűz és ez sokat számít nekemÉn 19 F, Ő 18 L.De van esély arra hogy megváltozzon a véleménye?Mit kéne tennem?Nem vagyok tapasztalt sajnos.Tudom hogy a külsöm miatt nem könnyű barátnőt találni és ezért sem akarom elveszíteni.Szerintem sokan tudjátok milyen valakit amit szeretsz elveszíteni úgyhogy kérlek értelmes válaszod legyen, ha válaszolsz.Köszi előre is.
2010. ápr. 21. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

van egy mondás:


" ha szeretsz valakit, engedd el. ha visszatér a tiéd, ha nem akkor sosem volt az."


szerintem van benne valami.

ha nem szeret akkor nem is fog újra úgy együtt lenni veled mint ezelőtt, ha igen akkor meg nem fogja bírni nélküled.

2010. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, tudom milyen érzés.

Én olyan ember vagyok, aki képtelen lenne olyan emberrel maradni, aki nem szerelmes belé. Hiába vagyok odáig érte. Egyszerűen az én boldogságomat tenné tönkre. A legutóbbi esetem is ezt bizonyítja. De ez én vagyok.

Ha te képes vagy rá várni, akkor tedd nyugodtan. Lehet, hogy kialakul nála, de én a helyedben nem reménykednék.

Sajnos ha 8 hónap nem volt elég neki, soha az életben nem lesz szerelmes. Bár minden lehetséges a mondás szerint.

De most gondolj bele, lehet, hogy találkoznál egy olyan lánnyal, aki tényleg szerelmes beléd, de te egy olyannal maradsz, akinek ez ennyi idő alatt sem sikerült.

A külső nem a világ.

Egyedül csak akkor maradj vele, ha tényleg imádod őt. Csak ilyen esetben van értelme bizonytalanért feláldozni bármit is.

Az gyenge érvelés, hogy nem lesz más... Mert lesz!

20 l

2010. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már 3adszorra vagyok vele.2005ben 1 hónapig voltunk, aztán most 2009 nyarán keresett fel újra, majd szakított decemberben, de 3 hét után mégis engem akart.Nem hinném hogyha vége lesz, újra visszajönne.Ő is elég tapasztalatlan e téren.Ráadásul mégha ilyen is lenne, valószínűleg nem merne visszajönni.
2010. ápr. 21. 17:29
 4/14 anonim ***** válasza:

első vagyok...



akkor engedd el...és ne pazarolj rá időt. én is ebbe a hibába estem, csak engem egy másikért dobott a volt csajom. kihat az egész életemre, az önbizalmamra mindenre. de próbálok erős lenni. légy az te is és ne szenvedj....ha nem szeret nem tudsz mit tenni.:(((

2010. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyébként az lehet hogy azért nem tudom elengedni mert szűz és én is és nagyon szeretnék vele szeretkezni?Olyan típus vagyok aki nem komálja ha a lány nem szűz.
2010. ápr. 21. 19:46
 6/14 A kérdező kommentje:
A másodiknak: nem 8 hónapja nem szerelmes hanem február óta.
2010. ápr. 23. 08:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Tényleg legjobb lenne,ha elengednéd..
2010. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
sztem is jobb,ha elengeded..így csak magadnak okozol fájdalmat,ha tovább jársz vele,mert így élteted magadban a reményt,h talán még szeret a lány,de ő közben nem érez már irántad semmit...
2010. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért kell az hogy a lány ne legyen szűz? Ilyen korban azért már ritkább az ilyen. Nem kell attól fosni hogy bénázni fogsz, ha kifogsz egy lányt aki szeret de már nem szűz, lehet még tetszeni is fog neki hogy taníthat téged. Tudod, jobb ha van ott legalább 1 ember aki ért hozzá :D
2010. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem olyan ritka, én 18 évesen még szűz voltam, és egy szűz fiúval vesztettem el.az egy másik kérdés hogy nem voltunk mind2en szerelmesek, így nem is volt olyan jó, sőt egyáltalán nem volt az, majd jött a mostani párom akinek 2. voltam az életében és ő is nekem, ő vette el igazán a szüzességem.


sajnos nincs ötletem mivel lehetne visszahozni a dolgot, ha nem szerelmes, akkor bármivel is kedveskedsz neki, bárhogyan becézgeted stb., vágyat nem fogsz benne szítani.


a külső tényleg nem minden, fontos, de abszolute nem minden...és 19 évesen még sokat változik mellesleg:)


21 L

2010. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!