Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem hajlandó a szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem hajlandó a szexre?

Figyelt kérdés
A lényeg 30as nő vagyok, a szex ritka ?
2016. aug. 31. 22:08
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Nem hanygoltam el magam stb. A párom ilyen a kezdetektől nincs nagy igénye , van egy gyerkőc. Elválni nem szeretnék, nem fogok. Csaljam? Él így közuletek valaki???
2016. aug. 31. 22:11
 2/23 A kérdező kommentje:
H miért maradtam vele ha tudtam ? Szerelem , azt hittem változni fog...
2016. aug. 31. 22:11
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

"Csaljam?"


Normális vagy? Ennyire van csak tartásod és becsületed?

A gyereked milyen példát fog rólad venni, te nagyon okos?


Eleve tudtad, hogy milyen, tehát ha eddig jó volt, akkor most se rinyálj. Nem kellett volna neki gyereket szülnöd, ha eddig is kevésnek találtad a szexet kettőtök között.

De most meg már, hogy itt a gyerek, hirtelen baj neked, hogy ritka a szex.


Akkor vagy válj, vagy beszéld meg vele, hogy legyen több!

2016. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Nehogy megcsald. vegyél egy vibrátort. Tisztázd vele, h nagyobb igényed van rá, és rendkivül boldogtalanná tesz ez a hiány. Kényeztesd te is többet, anélkül hogy várnád, hogy viszonozza. Akkor talán ő is többször kedved kap hozzá. próbáljatok ki valami újat. A lényeg, hogy VELE old meg, kommunikáljatok.
2016. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Költőnő? ***** válasza:
77%
Hát ha a csalás merül fel, mint lehetséges opció, az már önmagában is elég szomorú.
2016. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális együttlétek átlagban csak csökkenni fog.

Ez tény nincs mit rajta szépíteni.

Ha a szex már nagyon nem működik akkor előbb utóbb minden romlik idővel és ami marad, abból kell majd gazdálkodni addig, amíg már egyikőtök sem kívánja.

Ez egy ilyen játék.

Ha ez 50 évesen történik veled, azt mondom, törődj bele, így 30 évesen viszont félő, hogy felőrli majd szépen lassan az egész kapcsolatot.

El kell döntened mi fontos és valamit áldozni kell ilyen szituációban, viszont a megcsalás átverés és annak nincs helye egy kapcsolatban sem.

2016. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ez végső elkeseredés.. Mit tegyek . Amúgy irigylésre méltó család vagyunk , de h én mit érzek? Mindegy...
2016. aug. 31. 22:18
 8/23 anonim ***** válasza:
21%

Végső elkeseredés a szex miatt?Nem túlzás ez egy kicsit?

Maszturbálj,fejleszd azt a tökélyre.

2016. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Maszturbàljon?!?! Ez most komoly??? A megcsalàs irtó szemét dolog, ez tény!! DE!! Ha jelzi a pàrjànak, hogy neki ez kevés, nem jó így...és ő nem tesz azért semmit, hogy ezen vàltoztasson...hàt akkor valahol ez 'törvényszerű',hogy màsnàl fogja keresni.

A szex hiànya, a tudat, hogy nem kell a pàrjànak, nem tudja felkelteni az érdeklődését, előbb utóbb depresszióhoz fog vezetni.

Szerintem annak, hogy felmerült a kérdés, ebben az esetben lelki okai vannak, mintsem testi.

Kérdező!! Beszéld meg a pàroddal, ha nem vàltoztat, lépj valamerre! Fiatal vagy még ahhoz nagyon, hogy lemondj egy ilyen szuper dologról,csak azért mert a màsik fél nem vàltoztat. Persze màs lenne a kérdés ha nem tudna pl.egyészségügyi okok stb. De itt csupàn nemtörődömség van. Szerintem.

25L

2016. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 aperitif ***** válasza:
11%

"A gyereked milyen példát fog rólad venni, te nagyon okos?"


'Akkor vagy válj..."


Sosem értettem meg, hogy akik a gyerekre hivatkoznak, azok miért hiszik azt, hogy egy gyereknek jobb, ha a szülei elválnak, mint ha megcsalják egymást. Félreértés ne essék, senkit nem akarok arra biztatni, hogy csalja meg a házastársát, de ilyen könnyen odavágni, hogy válj el, nagy felelőtlenség.

Egyébként meg nem túlzás, valóban elkeserítő az ilyen helyzet. Ahogy a hatos írta, ez előbb-utóbb felőrli az egész kapcsolatot.

2016. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!