Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem hajlandó a szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem hajlandó a szexre?

Figyelt kérdés
A lényeg 30as nő vagyok, a szex ritka ?
2016. aug. 31. 22:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Maszturbalni ? Igen , próbáltam de még nem leltem magamra ... Vagy hogy fogalmazzam
2016. aug. 31. 22:46
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
Elég szomorú hogy eddig fajult.Tessék megbeszélni.Ha meg nem megy ne más farkán keresd a boldogságot.
2016. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem akarom megcsalni. Az csak egy ötlet volt . mert elkeseredtem.
2016. aug. 31. 23:38
 14/23 anonim ***** válasza:
Búgatópor...
2016. szept. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Carragher_x ***** válasza:

"Amúgy irigylésre méltó család vagyunk"

Hát nagyon nem úgy tűnik:D


Egyébként meg az egyetlen megoldást az jelentheti, ha beszélgetsz erről a férjeddel. Kb három alternatíva merülhet fel: megpróbál változtatni a férjed, nyitott házasság vagy ha egyik sem működik, akkor válás.

2016. szept. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Bence_ ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy mással is szexelsz.

Ha vele akarsz maradni de szükséged van valamire akkor beszéld meg vele.

2016. szept. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%

Ne várj megoldást gyermektelen okoskodó csitriktől.

Magadnak kell megtalálnod a megoldást!

Gondolj bele, hogy szeretnéd leélni az életed?

2016. szept. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A férjeddel kellene megbeszélni. Ha szeret akkor azon lesz hogy változtasson. És ha te szereted akkor nem csalod meg. Nálunk a férjem a nap minden percében szexelne velem ha tehetné de nálunk még én vagyok az aki nem olyan aktív ezen a téren. De ő nem fog elválni tőlem emiatt. Sőt mikor mondtam neki nyugodtan maszturbáljon teljesen ki volt akadva. Ő aztán biztos nem. Hát ez van. Nálunk is van egy kislány. Ne keseredj el.
2016. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

Azért itt most tegyünk pár dolgot helyre!


Nem arról van szó, hogy a párod nem hajlandó a szexre, hanem arról, hogy ritka. Nem ugyanaz!

Azt írod, mindig is kevesebb volt az igénye, mint neked. De mégis hozzámentél, szültél egy gyereket, mindezek ismeretében. Akkor most illő lenne vállalni a tetteid következményét, nem gondolod?


Azt sem írod, hogy ha van szex, akkor az jó, és kielégítő, vagy van valami, de az se jó.

Ha a szex egyébként a jó és a fergeteges közt váltakozik, akkor nem érdemes válni, csak vedd rá, hogy legyen gyakoribb. Egy kis női rafinéria sokat tud segíteni, elvégre ha felkelted az igényét, hogy legyen kedve szexelni, akkor lesz is. ;) De ráveheted arra is, hogy most megérted, hogy neki nincs kedve, de neked van, és segítsen be egy kis fürgeujjakkal... vagy netán nyelvészkedhetne egyet. (Mert az ugye milyen természetes, hogy a nő szopjon mint a torkos borz, ha szülés után nem szexelhet!)


Ha több év után is rossz, akkor meg kétlem, hogy egy szerető bármit megold, elvégre a te részedről is lehet oka bőven, nem várhatod csak a pasitól, hogy a mennyekbe repít.


Az utóbbit azért is tartom esélyesnek, mert írod, hogy még a maszturbálás során sem találtad meg önmagad, magyarán harmincas anyuka létedre sincs fin.god sem, hogy mi is esik jól neked, hogy kéne és mivel és mennyi ideig és milyen erősen, hogy egetrengető orgazmusod legyen. Egy vadidegen pasitól várod a csodát, aki előtt lehet, hogy első körben levetkőzni se mersz (elvégre nem vagy már te se 18), másrészt te se tudod, mi jó neked.

A szerető akkor megoldás, ha eljutottál oda a szexuális fejlődés során, hogy ha a pasi tud 5 percig álló farokkal nyugton feküdni, akkor a többit te már megoldod, hogy orgazmusod legyen. De ha a maszturbálás gond... akkor egy páros maszturbálás sem fog menni. Márpedig a szeretőtartás csak szexre nem más, mint valakit vibrátor helyett bevetni a masztihoz.


Az irigylésre méltó család biztos, hogy nekem nem ugyanazt jelenti, mint neked, mert egyelőre semmi irigylésre méltót nem látok. Beválasztottál pasiból, de azért hozzámentél, a szex sose volt az igazi, de azért szülsz egy közös gyereket, aki örökre összeláncol, és most nem lépsz ki, mert ott a gyerek, miközben te szenvedsz, mint állat. Ezt meg akarod fejelni azzal, hogy megalázod a férjed a rendszeres félrelépéssel, aztán ha bukó van, akkor jön a válás, gyermek elhelyezési per, és a szégyen, hogy azért váltál el, mert nem tudtál uralkodni a lábad közén. Ezt még a saját édes gyermeked is a fejedhez fogja vágni, ne legyen illúziód, de ismerek olyan nőt is, akitől a tulajdon szülei is elváltak, hasonló okokból (a férje bátyjával, és a legjobb barátjával is lefeküdt, plusz még egy tucat másikkal, és a férfi sok mindent megbocsájtott, de azért csak elszakadt a cérna.)


Első körben keressetek fel párkapcsolati tanácsadót, utána egy szexuális tanácsadót.

Ha nem segít, hogy közelebb hozzátok az igényeiteket, akkor ezt a kapcsolatot megette a fene, és a legjobb, ha elváltok, mert a rossz és kevés szex csak tünet.

2016. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 eniko80 válasza:
0%
Nehogy megcsald!! Nálam is ez a helyzet,de eszemben sincs ilyesmire gondolni...Vibrátorral megoldom! Megcsalnád,azt egy életen át bánnád!
2016. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!