Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem hajlandó a szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem hajlandó a szexre?

Figyelt kérdés
A lényeg 30as nő vagyok, a szex ritka ?
2016. aug. 31. 22:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%
De erkölcscsősz lett itt mindenki. Én is undorító dolognak tartom a megcsalást, de azért az érdekes hogy túlzásnak tartják, hogy ez ekkora gond. Bezzeg ha egy férfi csalja meg a feleségét azért mert az nem volt hajlandó dugni heti 5x akkor mindjárt nem gond, úgy kell a nőnek....Hisz csak akkor lép fere a pasi ha nem kap meg valamit. De most hogy a nőnek kevés, kb szegyelje magát...nimfoman k.urva....
2016. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

20, és ez neked elég életed végéig? Ne mondd már!

Nálunk is ez volt/van, eleinte ment minden mint a karikacsapás, aztán szépen vége lett a szexnek :D Mindent kipróbáltam, nem használt semmi, szakemberhez fordultunk aki segített, most ingadozó a helyzet:D Ha a másik nem akarja, nem hunyászkodhat meg az ember! Sosem szabad benne maradni egy rossz kapcsolatban.

2016. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 fru_ ***** válasza:
100%

"Akkor vagy válj, vagy beszéld meg vele, hogy legyen több!"

Ilyen marhaságokat minek ír bárki is?


Kérdezd a párodat, hogy ő milyen megoldást javasol a te szexuális igényeid kielégítésére?

Ha nem lesz épkézláb ötlete, akkor mond nyugodtan, hogy majd megoldod.

Törje a fejét ő, - ha már ő okozza a problémát.

Szex nélkül ne élj, ismertem nőket akiknek 10-15 több év elszállt e nélkül.

Borzasztó élet.

2016. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!