Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan lettem a parkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan lettem a parkapcsolatommal szemben?

Figyelt kérdés
Nehez elmondani mit erzek.Valahogy az utobbi hetekben megvaltoztam belul.olyan sokaig hazassag egy egy gyerek volt az almom.parommal 26 evesek vagyunk en vagyok a nő,6eve vagyunk egyutt.Beszeltunk mar hazassagrol gyerekrol es parom ugy akarja hogy gyerek legyen elobb mint hazassag,persze rosszul esett de elfogadtam.a gyerek kerdesben is mar bizonytalan vagyok sot nem akarom.ugyerzem h parommal meg mindig egy fal van koztunk es meg mindig nem nyilt meg elottem.szeretjuk egymast.de vannak dolgok amiket nem tudunk megbeszelni foleg az o reszerol mert mindenben azt latja h rossz barat,mindig o a rossz meg nem bizom benne.volt idoszak mikor eleg hazisarkany voltam.de megvaltoztam es probalok kiegyensulyozott lenni,elfogadtam par dolgot pl h egesz nap nem beszelunk csak este ha hazaerunk de mar nem mesel szinte semmit a napjarol.biztos vagyok benne h titkolozik,azt mondja a szex jo heti2-3 alkalom van de ram sem nez kozben csak a testem nezi mitha csak egy babu lennek.rendes ember de meg mindig ugyerzem h egyszeruen egy szakadek van kozottunk amiatt h nem tudunk megbeszelni dolgokat,bizom benne h csak egy rossz korszak.azt szeretnem kerdezni h ez evek multan normalis?ido multaval ilyenne valik egy kapcsolat vagy tenyleg nem oke?nem akarom elvesziteni de vmi megingott bennem.talan ilyen ha a szerelem szeretette alakul?tanacsokat szeretnek min valtoztassak v valtoztassunk v mitevo legyek h boldog kiegyensulyozott par legyunk es nemcsak par hanem egyben baratok is,mert o nem akar a baratom lelki tarsam lenni
2016. szept. 1. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld már tagolni, mert egy katyvasz az egész..

egyébként ha te úgy gondoltad mindig is,hogy előbb házasság, aztán gyerek, akkor ne add fel az elveidet.. én úgy vagyok vele pl,hogyha valaki velem képzeli el az életét,akkor nem fél a házasságtól. 6 év alatt már bőven el lehet dönteni,hogy velem akarja leélni az életetét, vagy sem? ha nem, már pedig valószínű nem, mert halogatja a házasságot, akkor meg mi a bántatért vállalnék vele közös gyereket? hogy majd a gyerek 1-2 éves korában magára hagyjon és egyedülálló anya legyek?

nyilván házasság esetén is lehet,hogy elválik,amikor pici a gyerek. de nálatok már alapból rossz jel,hogy el sem venne 6 év után..

egyébként az intenzív szerelem tényleg gyengül,vagy elmúlik. de a helyébe jön a szeretet és a kötődés,ami szerintem többet ér.

ha meg titkolózik előtted és a kommunikáció sem megy,az nem jó jel sajnos..

2016. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem nagy kaki ez a kapcsolat!jobb,ha védekezel szex közben.
2016. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6-7 év az első kritikus időszak, azt mondják, de hát az furcsa, hogy még mindig vannak elzárt területei, és vannak dolgok, amikről nem tudtok beszélni.

És hát elég alapvető dolgok is.


Inkább azon csodálkozom, hogy eddig miért nem bizonytalanodtál el?

Hogy mit változtass?

Hát elsősorban a nyitottságot - legyél akár erőszakos, vagy házisárkány, ne hagyj alapvető kérdéseket megválaszolatlanul hagyni.

Én éltem úgy, egy idő után nagyon ócska élet - de a gyerekek már megvoltak. Szóval, húztam, amíg bírtam.

Ne kezd bele így!

2016. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!