Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytatja a kapcsolatát a gyerekem apja az exével?

Figyelt kérdés

Dióhéjban: én szakítottam vele, ezelőtt 7 hónappal. 3 hónapig külön voltunk, aztán kibékültünk. Azóta, olyan, mint egy álom.

Szeretget, mondja, hogy szeretlek sokat bújik, jobb, mint az elején.


De..

Állandóan fejjel lefelé van a mobilja, nem tudom a kódját, és ha a kezemben van, zavart.


Éjjelenként mindig hazajár. De mar ugy vagyok vele, mi van ha egy-krt szabadnapjat azzal a nővel tölti , akivel volt.


Szerintetek, jo otlet, ha ma mondom neki, hogy szeretnem a telefonját megnézni, mert ezen téren fura gondolataim vannak és szeretnek meg megnyugodni?


2016. szept. 1. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem bizol benne, akkor megsem olyan, mint egy alom. A telefonjahoz nem sok kozod van ugyan, de pl. az en ferjem siman itthonhagyja neha.
2016. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez az egy része, a bizalom, amit még nem sikerült kiépíteni.

Jó, nem sok közöm van hozzá, de ez a folyamatos rejtegetés, szerintem meg fura.

Ha nincs rejtegetnivaló, akkor odaadja.

2016. szept. 1. 09:38
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Az én mobilom is fejjel lefelé van, sőt, a férjem és a lányom is így tartja. A kódját egyikünk sem tudja a másikénak, igaz, mi hozzá se nyúlunk a másik telefonjához. ...


Nekem eszembe nem jutna ilyen baromságot kérni és ha tőlem kérnés férjem, abban a pillanatban örökre megrendulne benne a bizalmam

2016. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Kotodott egy masik nohoz. Sosem fogsz bizni benne. Mondjuk en vissza sem fogadtam volna.
2016. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Azert lett vege mert megcsalt? Ezesetben jogod van elkerni a telojat szerintem, hiszen meg ha megbocsajtasz is neki, a bizalom nehezen jon vissza. Csak aztan nehogy ugy jarj mint en. Amikor gyanakodtam es elkertem parom telojat, o inkabb darabokra torte minthogy megmutassa. Sosem derult ki amire kivancsi voltam. Engem csunyan atvert, ezert nagyon bizalmatlan lettem. Ha az en telomat kerne el odaadnam zokszo nelkul, hiszen akit egyszer osszetortek, abban barmikor elojohet a bizalmatlansag es ha azzal hogy megnezi a telot helyre all a helyzet a fejeben, akkor nezze meg. Ha ahogy irtam azert lett vege mert megcsalt vagy mert lelkileg nem vagy rendben, akkor ezt megkellene ertenie es megmutatnia.
2016. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fru_ ***** válasza:

De hol itt az exe?

Az melyik időszakból van?

2016. szept. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Áh, elkértem, nem adta oda.

Nem, nem csalt meg, külön voltunk.

Igaza lett az egyik válaszolónak... Azt mondta: Ha nem bízok benne, miert vagyunk együtt?

Lehet csak en fújtam fel ennyire!

2016. szept. 2. 08:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Rosszul esik neki vagy sem, az hogy nem adta oda a telot gyanus. Meg ez a duma hogy "ha nem bizol meg bennem minek vagyunk egyutt..." ezt mar nekem is mondtak, ket ertelme is lehet, mert ezzel altalaban azt lehet elerni hogy beijedsz es nem kerdezoskodsz tobbet es 3lkezdesz bizni. Mennyivel egyszerubb lett volna odaadnia a telot. Azert legyel resen, a rossz megerzesnek sokszor van alapja.
2016. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak en nem ertem az elso 3 sort?!
2016. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!