Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen teszetoszák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen teszetoszák a felnőtt férfiak, hol a határozottság és az életcél?

Figyelt kérdés
Már a harmadik hosszútávú kapcsolatom kezd tönkremenni amiatt, hogy a férfi, akivel együtt vagyok, képtelen elszakadni a családjától és önálló életet kezdeni. Jönnek a nagy mesék, hogy komoly kapcsolatot akarnak, családot, biztos jövőt, aztán mikor szóba kerül, hogy lépni kellene, akkor hirtelen mindegyik beijed és szorongatja anyuci szoknyáját. Félreértés ne essék, nem akarok senkit elszakítani a családjától, sőt, nagyon is fontos, hogy családcentrikus legyen valaki, de ha már attól megijed, hogy nem tud majd minden este felugrani anyucihoz vacsorázni, akkor mit vár a jövőtől?

2016. szept. 1. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Rosszul választottál. Ennyi. Vannak "életképtelen" férfiak, de szerintem elég könnyen felismerhetőek. Mondom ezt férfiként.
2016. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
A nők egyre határozottabbá, a férfiak egyre életképtelenebbekké válnak. Sajnos.
2016. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Siralmas, hogy itt vagyok 35 évesen és egyszerűen hiába akarok egy normális életet kialakítani, ha nincs kivel...
2016. szept. 1. 10:27
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

3, A húszas évek lettek volna a "kulcsévek", de nem vagy egyedül. Sok nő elcseszi. Vagy benne marad egy jövőtlen kapcsolatba, vagy csak bulizik és 35 évesen eszmél rá, hogy már nem olyan egyszerű normális párt találni.

Különben nem vagy elkésve. Még mindig fiatal vagy, csak ebben a korban nehezebben fogsz megfelelő pasit találni, mert azok már foglaltak.

2016. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Se anyám,se apám...én vagyok a Te embered;)
2016. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az sem lehet egyszerű, sajnálom, hogy nem élnek már a szüleid.
2016. szept. 1. 11:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Én 1 éve egyedül élek. Anyámmal kb évente egyszer találkozok. Kicsit bolond vagyok, de hát inkább leszek az, mint a mai világban "normális". Szeretnék majd saját családot, de nem olyat, amit a sors nekem szánt. Ezért is fogok egy csomó mindent teljesen másképp csinálni.
2016. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarlak hibáztatni, de túl sok időt hagytál, míg tisztázódnak a dolgok, hogy akkor igen-e, vagy mégsem.

Mondanám, hogy bátorítsd a mostanit, hogy milyen szép az, ha ő egy család "feje" asszony, gyereke... de hát ha te 35 vagy, akkor ő se lehet 20 körül, szóval ha eddig nem érintette meg a perspektíva - hát bajos

2016. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Azt se felejtsd el, Kérdező, hogy a férfiak nagytöbbsége addigra már rengeteg csalódáson van túl. Iszonyú sokan! Ne csodálkozz hát, ha bizalmatlanok, és első bemondásra nem fognak összebútorozni veled.

Mindamellett meg pénzügyi kérdés is a dolog. Ha nincs pénze építkezni, ne várd el tőle hogy hitelt vegyen fel és adósságokba verje magát, csak hogy megvásárolja az álomvityillót kettőtöknek. Persze ha kihúzod őt az adósságspirálból, az más kérdés, akkor nem szóltam.

2016. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9, az logikus, amit írsz, de a kérdésben ennél egyszerűbb dolgok vannak:

"hogy nem tud majd minden este felugrani anyucihoz vacsorázni,"


Amúgy nem logikus. A Kérdező egy komoly párkapcsolatról beszél, abban meg nincs olyan, hogy az egyik fél adósodik el. :O - ha már annyira építkezni akarnának.

2016. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!