Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam, hogyan döntsem el, hogy a barátommal maradjak-e?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt, nagyon tökéletes volt a kapcsolatunk, úgy éreztem, hogy örökké jól ki tudnánk jönni, attól függetlenül is, hogy a szerelmünk elhalványodik-e. Nagyon rendes srác, szeret engem, ki is mutatja, sokan vágynának ilyen pasira. De az elmúlt hónapokban elbizonytalanodtam, hogy talán mégsem tud teljesen boldoggá tenni, mivel más az értékrendünk, én szeretnék szórakozni, utazni, a barátainkkal sok időt tölteni (persze ezeket közösen gondoltam). Az is zavar, hogy rengeteget panaszkodik és siránkozik, minden problémát felnagyít. De nem tudnék vele szakítani, mert tudom, hogy nagyon jó ember, és rosszul érzem magam, hogy nem èrtékelem, hogy valaki szeret és figyelmes, és nem lenne jobb mással. Kérlek kíméljetek a " neked biztos egy rosszfiú kell, és milyen szívtelen van egy kedves sráccal", mert nem erről van szó.

20L



2016. szept. 1. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Hát pedig ez van. Nagyon jó ember, de unatkozol mellette.
2016. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen kérdést teszel fel nekünk, akkor nem érzed teljesen jól magad a kapcsolatban. Sajnos ez van.
2016. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én most nem akartalak bántani. Tanácsot nem tudok adni, én a másik felén voltam mindig is a dolgoknak, 3 exem ha ezt így leírta volna, akkor nem tűnt volna fel. Nem tudok mit csinálni, én mindig úgy éreztem, hogy próbáltam elég programot szervezni, hogy ne csak otthon üljünk, de hát mindenki mellett unalmas voltam. Nem igazán tudom, hogy mit kellett volna máshogy csinálnom, háromszor történt meg, azóta nem igazán kezdek nőkkel semmit, nem szeretném ezt negyedszerre átélni. 23/F
2016. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
* nem tűnt volna fel, hogy nem ők írták.
2016. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem rám van szükséged
2016. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálatból nem élünk meg,hagyd ott mászkálj utazgass,pörögjél hisz olyan fiatal vagy.

Begubózni ráérsz majd ha jön a gyerek:-)

2016. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem szereted őt eléggé. Kicsit talán unatkozol is.:/ Nagyon fiatal vagy még.Ismerkedj másokkal is!Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csald meg,csak ismerj meg más embereket (férfiakat) is, és egy idő után majd összeáll a kép,hogy tényleg rá van e szükséged.
2016. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az is zavar, hogy rengeteget panaszkodik és siránkozik, minden problémát felnagyít" - azt én se nagyon bírnám. Világos, hogy ez 17 évesen nem tűnt akkora gondnak, de ez, meg az egész értékrend beli különbség csak előjön.


Sajnálatból nem szakítani az butaság. Nem is egészen fair. Eddig szép volt, de még 40 évre nem volna ideális neked, ugye?

2016. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszokat. Igen, ha épp ésszel nézem, és ilyen helyzetben adnék másnak tanácsot, én is azt mondanám, hogy csak mèg jobban elő fognak jönni a különbségek. De az érzelmeim nagyon befolyásolnak, mert még szeretem, de a lilaköd gondolom már elszállt, ha ilyen kérdéseket teszek fel.. :/
2016. szept. 1. 21:56
 10/14 A kérdező kommentje:
ép ésszel*
2016. szept. 1. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!