Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és az a helyzet, hogy van egy 13 éves lány, aki eléggé "belémzúgott". Próbáltam tartózkodóan viselkedni vele, viszont az a helyzet, hogy közben egyre inkább csak közelebb kerültünk egymáshoz. Neki van barátja, de azt mondta, hogy értem bármikor hajlandó lenne vele szakítani, különben is már tervezgeti a szakítást. Én viszont nem tudom mit csináljak, hiszen ő még csak 13 (bár érettebben viselkedik, gondolkodik, de akkor is).
2010. ápr. 21. 18:10
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Én várnék vele, mert lecsukhatnak :D
2010. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha érettebben gondolkodna, viselkedne, akkor nem mondaná, hogy miattad bármikor otthagyná a másik fiút! Nem gondolod, hogy még csak 13 éves és valószínű majd tőled is jön egy jobb, akiért meg téged fog otthagyni?
2010. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

eszedbe ne jusson. ez egy kislány O.o

Nem tudja mit csinál. Az ilyen korú csajszik még minden héten másba szerelmesek.

Szeretnéd azt hogy max. egy hónapig húzzátok aztán meg dobjon egy másik kisfiúcska miatt?!

Szerintem nem :S Hidd el nekem..én is ilyen voltam...


16/L

2010. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy elég régóta ismerem, és nem igazán ilyen, hogy egyik fiúról a másikra. Meg akivel elvileg együtt van, azért van még együtt, mert ha híre megy hogy szabad, akkor egyből nyaggatni kezdik :)

Igen, tudom hogy kicsi, és ezért vagyok gondban... :S

2010. ápr. 21. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor is egy kislány...nem kéne. =/

mindenképp leakarlak beszélni mert bajba is kerülhetsz...a szüleit ismered?!

2010. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah és akkor még beképzelt is: "ha megtudját, hogy szabad egyből elkezdik nyaggatni..."
2010. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen ismerem a szüleit, jóban vagyunk. Tudják hogy normális vagyok :)

A beképzeltre meg inkább nem is reagálok.

Mindenképp megbeszélem vele, hogy talán majd pár év múlva.

2010. ápr. 21. 18:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 21. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:

akkor talán pár év múlva :S.

de semmikép nem most =/

Sok sikert!

2010. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Grim13 ***** válasza:
TE HÜ*YE VAGY B*A*Z*D+ ? 18(IQ szobahőmérséklet ) évesen egy 13 évessel ? még akkor se ha 13 éve ismered ..... ez nem kérdés . Aki 13 évesen pasizik meg szakítgat meg tököm tudja mit csinál az egy .... hagyjuk hogy mi mert még fel se fogja mit csinál .Mond meg neki hogy kopjon le rólad .... És szólj a szüleinek hogy kezdjék el nevelni !!! EMBER EZ MÉG MINDIG FELHÁBORÍT A VÁLASZ ÍRÁSÁNAK VÉGÉN IS ... HOGY LEHET ILYET KÉRDEZNI ? TE NEM VAGY TISZTÁBA A MAGYAR TÖRVÉNYEKKEL ?
2010. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!