Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csinaljak? Miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak? Miert nem akar velem jarni h szeret elvileg?

Figyelt kérdés
Bevallottam neki h szeretem es aztmondta h ois szeret de nem jarunk emg ilyenek es a b.noim ma (anelkul h megkertem volna oket ra) megkerdeztek tole h akar-e velem jarni es aztmondta elvileg h nemtudja.Eztse ertem hisz ugye aztmondta h szeret... Nade a buszon olyan fura volt alig szolt hozzam meg ilyenek. 14/L
2010. ápr. 21. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
istenem, gyerekek..
2010. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szeret
2010. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez szerintem tök normális. Félénk, és nem meri azt mondani hogy igen, így inkább kitérő választ ad, és azt mondja, nem tudom. Próbálj meg te kezdeményezni, majd megbátorodik.

Az első barátnőmnél én is így voltam, meg sem mertem szólítani :)

2010. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de mindig en teszem a lepest...aztis ugy kellet kihuznom belole h szeret-e vagy nem es akkor elkezdett dunynogni es aztmondta h igen de igazabol nem igy akarta elmondani...szval most nemtudom h mivan (mellesleg fiatalabb nalam) es meg azis ottvan h amikor kettesben vagyunk ugy viselkedik velem mintha a b.noje lennek szval puszikat ad, viragot lop meg ilyenek.
2010. ápr. 21. 18:35
 5/5 anonim válasza:
Hát akkor vagy cikinek tartja, hogy idősebb a barátnője, vagy igazából nem is szeret.
2010. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!