Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti kezdeményeztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kezdeményeztek egy olyan lánynál aki tetszik nektek, de magasabb nálatok (kb.1 fejjel), vagy inkább nem mentek oda hozzá mert kisebbek vagytok nála?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én egy elég magas lány vagyok 176centi,és az a fiú aki tetszik egy fejjel kisebb nálam.Lehet hogy azért nem kezdeményez mert zavarja a különbség.
2010. ápr. 21. 19:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

184 cm magas vagyok, a mostani barátnőm 180 cm, modell alkat, és engem az első találkozásunkkor már zavart, hogy szinte egymagasságúak vagyunk, arról nem is beszélve, amikor egy buliban magassarkúban volt, akkor meg pár centivel magasabb is volt nálam. Szerencsére ez az érzésem elmúlt ahogy többet kezdtem érezni iránta, mostmár az sem zavar, ha alkalmi ruhában, magassarkúban egy kicsit nagyobb nálam, de egy fejjel magasabb lánnyal kizárt, hogy összejöjjek...

21f

21f

2010. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
a 176 annyira nem is vészes.LOMBRÁGÓ!! :D velem egy 185centis akart járni. na az már ijesztő.amúgy ha nem találsz senkit nálam 1szer jóvagy.pusz
2010. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Nekem egy velem egymagasságú fiú tettszik,de én ritkán járok magassarkúba, kiv. télen meg alkalmakkor, de olyan édes kis feje van,már nem is helyes, hanem szép, am lehet h nagy koromra zavarni fog engem is ez a magasság téma...(lány létemre én is magas vok)169cm 13/l
2010. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
176cm nem olyan magas.
2010. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nekem a magasabb csajok nem jönnek be. Szóval nem is kezdenék ki velük :)
2010. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg magasságba se :) ne halgass néhány paraszt válaszára... attól mert kicsit nagyobb vagy az nem lehet gond:)
2010. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

én 180cm vagyok,és az eddigi pasijaim szinte mind alacsonyabba voltak nálam,és ebből soha nem volt semmilyen gond. Előző barátom is majdnem egy fejjel kisebb volt nálam mégis majdnem két évig jártunk.

Mindenféle képen te kezdeményezz.:) Lehet,hogy azt hiszi nem kezdenél vele, mert alacsonyabb nálad.

2010. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
lol:D valaki írta itt hogy formátlanok a magas csajok.Hol élsz te? nem csak anorexiás emberek vannak.alacsonyakból is akad anorexiás bőven.én 179 cm vagyok és nem formátlan.a melleim is nagyok és a fenekem se lapos.adja az isten hogy csak alacsony anorexiás csajokkal hozzon össze a sors;)
2010. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!