Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tenyleg jogosan sertodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg jogosan sertodott meg erre? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Kb. 6 honapja vagyok egyutt a baratommal es alapvetoen minden rendben, de van egy eleg idegesito tulajdonsaga. Egyszeruen keptelen elviselni, ha valamiben valaki nem ert vele egyet, sajat bevallasa szerint is minden szituacioban neki kell folenyben lennie, ha meg is bant valamivel, nagyon nehezen ker elnezest, megha pontosan tudja, hogy o volt a hibas, folenyeskedoen magabiztos sokszor. Ha peldakat kellene irnom, akkor szamtalanszor elofordult olyasmi, hogy beszelgettunk valami semleges temarol, o elmondta a velemenyet, aztan en teljesen kedves, normalis stilusban reagaltam, hogy hu, igen, ertem amit mondd, de en ezt es ezt gondolom az adott dologrol, erre sokszor elofordult, hogy szabalyosan nekemjott, hogy en tenyleg azt hiszem, hogy okosabb vagyok nala, o sokkal tapasztaltabb, erettebb,mint en, ne okoskodjak mar olyan dolgokban,amiben semmi tapasztalatom nincsen es ehhez hasonlokat(mindezt rendkivul arrogans stilusban eloadva). Olyan is volt, hogy szinten feljott egy tema, o mondott valamit, ami abszolut ostobasag volt(bizonyithatoan, en sokat olvastam arrol a dologrol,o semmit) es kedvesen annyit mondtam neki, hogy figyelj, ez nincs igy, van egy baratom, aki 10 eve ebben a munkakorben dolgozik, o mondta, hogy ez total maskepp van. Erre szo szerint azt mondta, hogy ne a nyomorult barataimra hallgassak, kit erdekel, hogy ok mit mondanak, o jobban tudja,mert o okosabb es kesz. Vagy volt olyan, hogy volt egy komoly gondja es a noverem csak segiteni akart es adott egy kifejezetten jo tanacsot, amit el is mondtam neki es ramformedt arrogansan, hogy a tesod mit tudhat ezekrol a dolgokrol,hm? Meg szamtalan ehhez hasonlo szitut tudnek irni. Ezek mellett is allandoan hangoztatja, hogy o iszonyu okos,milyen jokepu, neki elottem is mindig a legjobb,legszebb csajok jutottak, szoval halal boldognak kell lennem, hogy o engem valasztott. De mindennel kapcsolatban ilyen, neki a szulei tokeletesek, a batyja szinten nagyon jo kepu, aki barkit megkaphat stb, de mindezeket nem normalisan hangoztatja, hanem iszonyu fellengzos, arrogans hangsullyal, ami egy ido utan eleg idegesito. Es az egyik ilyen alkalommal megjegyeztem neki, hogy figyelj, a kevesebb tobb, egyebkent is azt gondolom, hogy az, aki valoban ennyire tele van onbizalommal, az tudja alazatosan kezelni es nem hangoztatja uton utfelen,mert nincs szuksege ra es mivel ilyen vehemensen mondogatja mindig, hogy o milyen kiraly mindenben, szerintem ez pont azt mutatja, hogy visszaigazolasra van szuksege,mert kozel sem hisz annyira magaban,mint hangoztatja. Erre iszonyuan megsertodott, szerinte en hatba szurtam es osszetortem a ferfi buszkeseget,szerinte en bevallottam, hogy egy senkinek gondolom, kb. ott voltunk, hogy majdnem kidobott emiatt, ezt meg napokig hangoztatta, orakaig veszekedett velem ezutan, hiaba magyaraztam ,hogy itt nem errol van szo, rendkivul sokra tartom, de az, hogy arrogansan leszol,ha mas a velemenyem, meg allandaon azt hangoztatja, hogy o milyen tokeletes, neki nincs hibaja, ez sokszor visszatetszest kelt. Utana lenyugodott,de nem ertette meg, tovabbra is kapom a celozgatasokat ezzel kapcsolatban. Tenyleg jogosan sertodott meg erre? A valaszokat elore is koszonom. En 24, o 29 eves.

2016. szept. 4. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan, és én a helyedben menekülnék.
2016. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
84%

Fúúú, elolvasni is rossz volt.


Összefoglalom: egoista, arrogáns a pasim, soha nem ad igazat, megsértődtem, és leoltottam, mint az amcsik Kaliforniába az erdőtüzet.


Kicsivirág: minek vagy vele? Mert azt mondja heti 2x, hogy szeret és utána meg is dug?

2016. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, én az első fellengzősebb megnyilvánulása után otthagytam volna a p.icsába. Esélye nem lett volna annak, hogy mi valaha is egy párt alkossunk.

Tele van nárcisztikus jegyekkel a viselkedése, ne számíts semmi jóra.

2016. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Amiket leírtál róla engem nem az érdeklne, hogy ő megvan e sértödve. Ez már itt nagyon nem erről szól... A te barátodnak súlyos komplexusa van és feltűnően neki kell mindenben a legjobbnak lennie és inkább egy beképzelt parasztot látok egy ilyen emberben mint és ő közel sem olyan intelligens mint ahogy ő képzeli magáról!

Egy intelligens ember, meghallgatja mas véleményét és kultúráltan elmondhatja a saját véleményét érvekkel alá támasztva akár, de elfogadja és TISZTELETBEN TARTJA MÁS EMBER VÉLEMÉNYÉT amire a te barátod képtelen mert annyira gőgös és öntelt.

Már most nem tisztel téged annyira,,hogy elfogadja az egyéni véleményedet és álláspontodat, mégis hogy gondolod vele így a közös jövőt és hogy tudsz boldog lenni egy ilyen lekezelő emberrel? ezt a kérdést tedd fel magadnak szerintem!

Tudod ha csak tizenéves kamaszfiú lenne azt mondanám még gyerekes és talán változhat de ha lassan 30 éves és még mindig ilyen gáz akkor haggyad a fenébe. Irritáló tud lenni mikor a hülye okoskodik!

2016. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
A végén a koron én is meglepődtem. Ez nagyon gyerekes.
2016. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szergej55 ***** válasza:
100%
Az olvasottak alapján sikerült egy nárcisztikus barmot kifognod. Jobban jársz, ha minden kapcsolatot megszakítasz vele, mielőtt leépít lelkileg.
2016. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek mindenáron elakarják nyomni a másikat és jól a földbe taposni, de ha te szólni mersz akkor hogy mered a kis lelkét meg sérteni... na elmegy ő a.....
2016. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kiraknám a szűrét, de előtte azért megadnám neki pszichológus elérhetőségeit. Nem tűnik százasnak.
2016. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Besétáltál egy narcisztikus, komplexusos pasas játszma csapdájába. Sikerült elérnie, hogy az idióta viselkedése miatt még Te érezd magad rosszul Eleve olyannal nem kell kezdeni, aki nem tiszteli mások véleményét. Nincs olyan, hogy valaki mindent jobban tud. Ha ezt képtelen elfogadni akkor nem lesz boldog élete, egy ilyen emberrel nem lehet együtt élni, mert elvárja, hogy mindig a másik legyen az alárendelt fél. Sürgősen hagyd ott. Valószínűleg az előző, tökéletes barátnők sem véletlenül hagyták ott...
2016. szept. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen rossz kapcsolatra több időt szánni időpazarlás.

Egy életed van: azt komolyan így akarod tölteni!?

2016. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!