Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a férjemnek, hogy el akarom hagyni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ezen gondolkodom, de nem tudom hogy adjam elő. Már rég nem tesszük boldoggá egymást, csak vagyunk. Attól félek hülyeséget csinálna, ha elhagynám. 22 éve vagyunk együtt. Két gyerekünk van, a kicsit nagyon megviselné ha elvállnánk. Nem akarom a hátralévő életemet így leélni.
2016. szept. 5. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Leültök szépen, és őszintén egyszerűen elmondod neki a dolgokat, érvekkel alátámasztva, hogy miért hoztad meg ezt a döntést!

Mivel már úgysem vagytok boldogok együtt, ő is be fogja látni, hogy a kapcsolatotoknak már rég semmi értelme.

2016. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Párterápiára nem gobdoltál? Esetleg még azt felhozhatod neki alternatívának. Ha nem akarja, akkor téged sem akar.
2016. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek soha ne legyen marasztaló ok. Boldog vagy, vagy nem vagy boldog? Ha nem tudtjátok megbeszélni, nem tudtok változtatni. Hagyd ott. Mondd el neki őszintén, hogy miért.


"El akarlak hagyni, mert úgy érzem hogy..."

2016. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát asszem ez nem ilyen egyszerű, mindjárt azzal vádolna hogy biztos van valakim. Mostanában sokat féltékenykedik. Ő is tudja, hogy gond van. Párterrápiát nem akarok, én már nem szeretem, nem akarok vele maradni.
2016. szept. 5. 20:45
 5/19 anonim ***** válasza:

"Hát asszem ez nem ilyen egyszerű, mindjárt azzal vádolna hogy biztos van valakim."


1. mindenki magából indul ki

2. az ember sokszor magának bonyolítja az egyébként egyszerű dolgokat

3. ha tudja, hogy gond van, akkor meg nem értem, hogy miért nem lehetne felnőtt ember módjára higgadtan megbeszélni a dolgokat?!

2016. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
A mai vilagban az emberek az egyszerű utat választják. Ami nem megy, elromlik, eldobjak, es nem megjavitjak, mert azert dolgozni kene. Sajnálatos.
2016. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Oké! Lehet igazatok van! Nem tudom. Ha már nem szeretem, hogyan hozzam vissza az érzéseket, amikor sokszor csak a puszta jelenléte is zavar? Ha vissza is jönnének, meddig tarta aztán? Elegendő volna vajon újjabb 20 22 évre, vagy még tovább?
2016. szept. 5. 21:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Konkrétabban mi a probléma? Azt írod nem szereted már..de annak is oka kell, hogy legyen amiért megváltoztak az érzéseid.


Ültesd le, és mondd el neki, hogy szeretnéd lezárni ezt a házasságot mert úgy érzed hogy... és ide jönnek az indokaid.

2016. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az önmagában picit kevés huszonvalahány év után, hogy már nem szereted. Úgy értem, hogy őt is érdekelni fogja miért érzed így, mi változott?
2016. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Annyi mindenen átmentünk már és sok rossz dolgon is, amik lassan lassan kiöltek belőlem minden érzést. Egyszerűen úgy érzem elég volt, nem tudom amit most érzek az már csak ragaszkodás ennyi év után.
2016. szept. 5. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!