Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj hogy ez roszul esett?

Figyelt kérdés

ma nagyon fárasztó napom volt a munkahelyen, de volt egy majdnem 1,5 órás ebédszünetem... Gondoltam írok a barátomnak, hogy fussunk össze, jó lenne látni, attól jobb kedvem is lenne. Meg a melóm miatt mostanában ritkábban találkozunk.

Ő egész nap otthon van úgyis mert nincs még egyeteme... erre azt mondta, nincs kedve ezért elmennie otthonról, meg "sok a dolga"... délben sms-t írt hogy most a városban van (amúgy a melóhelyemtől 10 percre). Erre én csak 10 perccel később válaszoltam.. Hogy oké, akkor fussunk össze, meghívom ebédelni is. erre kiakadt, hogy én miért nem szóltam időben, már rég hazafelé tart.. Az esett rosszul hogy eszébe nem jutott hogy odajön hozzám 10 percre amikor tudja hogy szeretném látni...

Azóta mintha mi sem történt volna úgy viselkedik, ha szóbahozom hogy rosszul esett engem hibáztat hogy túlérzékeny vagyok


2016. szept. 6. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

No comment... túl gyerekes ez a viselkedés.

Megértem, hogy rosszul esett, de azért nem kell ebből katasztrófát csinálni.

2016. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
hisztikirálynő...
2016. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

gyerekes vagy

én se kezdenék el ugrálni, ha a párom az ő ebédidejében kezdene el macerálni

nekünk azért egymáson kívül is szokott lenni elfoglaltságunk

2016. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk is rendszeres ez és hidd el, hogy nem egyszerű tíz perc után visszafordulni...
2016. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!