Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek velem van a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj, hogy ezen kiakadtam? Eléggé rosszul esett 22/L

Figyelt kérdés
a barátommal nagyon ritkán szervezünk olyan igazi romantikus randit ( erre nekem nagyon lenne igényem, de ő egyáltalán nem az a romantikus típus. Ennek ellenére tudom hogy szeret ezért csak néha jön rám a kedv hogy romantikázzunk). Arra gondoltam, hogy kimegyünk a kilátóhoz ami nincs olyan messze egyikőnktől se, ő hoz kaját, én viszek egy pokrócot, egy kis bort és nézzük a tűzijátékot meg a csillagokat.. Erre azt mondta, miért nem megyek inkább be a városba és beülünk valami gyorsétterembe kajálni, mert neki nincs kedve felmászni egy kilátóba
2016. aug. 20. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

a barátod egy hülye


:)

2016. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát, tényleg nem egy romantikus típus.. xdd De azért a kedvedért igazán megerőltethette volna magát.
2016. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Csodás" lehet a kapcsolatotok, ha egy ilyen pitiáner dolgon képesek vagytok összekapni, mármint te kiakadni, és nem tudjátok felnőtt ember módjára megbeszélni a dolgokat, plusz kompromisszumot se tudtok kötni.


(Bocsi, hogy ezt írom, de te egy kicsit papucs vagy, szükséged van a romantikára, de leginkább elodázod, csak azért, mert a te párod nem szereti. Hol marad a kompromisszum? A kapcsolat most kiről szól, róla vagy rólatok?)

2016. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 írtam, hogy érezteti velem hogy szeret ezért csak ritkán igénylem a romantikát. Ez egy ilyen alkalom lett volna
2016. aug. 20. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan amikor tulsagosan kulonboznek az elvarasok. Neked kell rajonni, hogy mennyit vagy hajlando elviselni es mennyi kompromisszimut vagy hajlando kotni.

Mellesleg szerintem az a pasi aki szerelmes, az azert szeretne a no kedveben jarni. (legtobb esetben)

Annyit tehetsz, hogy felhozod a temat, hogy szeretnel nehany romantikusabb egyuttletet, aztan meglatod, hogy mit valaszol.


En azt valaszoltam volna neki, hogy akkor menjunk valami parkba stb es hogy nem szeretnek egy gyorsetterembe menni. Legalabbis aznap nem.

2016. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
A párod nem tud kompromisszumot kötni, hosszútávon nem lesz ez megoldás, s rá fog fázni, ha nem képes érted áldozni az idejéből/türelméből/satöbbijéből. Viszont ha csak ritkán előforduló eset, akkor talán még megbocsátható lenne részedről. Lehet, hogy szar napja volt, vagy ilyesmi.
2016. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, nem olvastam végig! Azt hittem, nem akar sehová sem menni. :D Hát így már kicsit más a leányzó fekvése, tényleg különbözőek az igények. Hosszútávon gáz lesz.
2016. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%
A tűzijáték az elnyomó hatalom által, a ploretár nép előtt lengetett vörös posztó, amivel a gazdaság sikertelenségét próbálják leplezni. A nagyobb tűzijáték alacsonyabb fejlettséget sejtet. Azt a kis pénzt is, amit az emberek összekuporgatnak az adóforintjaikból, a diktatúra képviselői, holmi szemfényvesztés formájában égetik el,amit ráadásul a lakosság csak kis része élvezhet élőben, fenntartva a gazdagság látszatát. Csak a kezem figyeljétek. Mondaná Houdini, de ő közben a másik kezével nem a te zsebedben turkál.
2016. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!