Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintének kellene lennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Őszintének kellene lennem, vagy játsszam meg magamat továbbra is? (lent, kicsit hosszú lett)

Figyelt kérdés

3 hónapja szakított velem életem nagy szerelme, és akár mennyire is fiatal vagyok és akár mennyire is nehéz elhinni nekem tényleg ő volt az igazi, szerelem volt első látásra, mellet rátaláltam önmagamra,szerettem, talán túlságosan is, de egyik-napról a másikra mindennek vége lett:elhagyott. Teljesen összetörtem nem tudtam mit tegyek, egész nap csak sírtam, nem ettem, nem beszéltem senkivel, csak suliba jártam el, egész nap otthon ültem a szobámban, feküdtem az ágyban és sírtam, vagy épp aludtam-depressziós voltam. A barátaim tanácstalanok voltak, féltek attól, hogy besokallok és eldobom magamtól az életet, de akár mennyire is fájt és kínzott az az űr amit a barátom hagyott maga után élni akartam, már csak azért is, bíztam abban, hogy képes leszek őt újra meghódítani. A szakítás után két hónappal mondtam azt, hogy elég volt a könnyekből és a fájdalomból, mert ha így folytatom tovább nemhogy neki nem kellek, de senki másnak, mert kinek is kellene egy meggyötört nő, akii a múlt szenvedéseiben van elveszve-felálltam az önsajnálat maszlagából és hinni, küzdeni kezdtem. Nyitottam a világra, oda figyeltem magamra, elmentem otthonról, ismerkedtem, igyekeztem magamat jól érezni-és ennek meg is lett az eredménye:jó páran elkezdtek irántam érdeklődni, és ez hízelgett a nőiességemnek és a tudatalattim pedig fellélegzett, hogy "igen még mindig jó nő vagy!" Randizgatni kezdtem, flörtölni és voltak kalandjaim is, de valahogy soha nem akartam többet, hisz a szívem még mindig foglalt volt, pedig azután, hogy elhagyott egyáltalán nem beszéltünk, nem kerestük egymást semmilyen formában,de túl sokat voltunk ahhoz együtt és én túlságosan is szerettem ahhoz, hogy elfelejtsem és valaki másnak adjam azt ami az eddig az övé volt. Aztán nyitottam a volt barátom felé és könyörtelenül visszautasított, anélkül, hogy meghallgatott volna-ez volt az a pillanat mikor úgy éreztem meg kell bosszulnom azt amit és ahogy tett velem és elkezdtem "élni":buliztam és több egy éjszakás kalandom is volt, természetesen mindig csak olyan pasikkal aki tudtam, hogy ismerik az exemet és nem fogják magukban tartani, hogy lefeküdtem velük-féltékennyé akartam tenni, de ezzel se értem el semmit, csak annyit, hogy kaptam tőle egy üzenetet:"látom igazam volt."-úgyanis időközben kiderült, hogy azért hagyott el, mert azt hitte megcsaltam...mai természetesen nem igaz, mindig hűséges voltam hozzá! És ekkor jött az életeben a tökéletes "eszköz" a bosszúhoz, ahhoz, hogy megint része legyek a volt barátom életének: a legjobb barátja "szerelmet" vallott-és én persze, hogy nem utasítottam vissza, elkezdtem vele randizgatni, habár többször megkaptam, hogy nyilvánvaló, miért vagyok együtt a haverjával. Túlságosan is belebonyolódtam ebbe a az új viszonyba olyan annyira, hogy a fiú aki nekem csak eszköz és mód volt ahhoz, hogy újra része legyek az exem életének, belém szeretett és nekem nincs erőm és intuícióm, hogy bevalljam neki, engem egyáltalán nem érdekel, sőt ha pasiként nem is tudok rá tekinteni, mert idegesít és falra tudnák mászni tőle.

Szóval ha elolvastad és megérteted a sz eléggé kusza történetemet kérlek mondj véleményt és segíts, mert elegem van. Tudom, hogy szint kellene vallnom, de hogy csináljam és utána mi tévő legyek?

Lány/18


2010. ápr. 22. 08:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem fog visszafogadni az exed, ha minden haverjával összefekszel. Sőt! Eléred, hogy rib.ncnak tartson, amit meg is értek. Véleményem szerint semmi esélyed már nála, akár bevallod az igazat, akár nem. Lépj túl rajta!

22f

2010. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt kikezdned a haverjaival,mert így tényleg elkönyvelte azt,hogy r*banc vagy. Pedig ahogy írtad,ez csak úgymond visszavágás volt. Rosszul tetted,ezt már nem tudod visszacsinálni. Tehát ebből a szempontból már mindegy,hogy elmondod-e vagy sem. Lépj tovább,keress mást. 21/L
2010. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Én csak annyit mondok hogy egy undorító, buta, hisztis kis ribi vagy! :S Állj elé és mondd meg neki, aztán pedig tűnj el mindegyik életéből hogy legyen egy jó napjuk és húzd le magad a wc-n! Örökké úgysem folytathatod ezt. És ha ők tudják meg előbb akkor ezt mindenkit megtudja rólad aztán még a barátaid is megundorodnak tőled és teljesen egyedül maradsz, bár meg is érdemled... Nem hogy az exed nem kapod vissza de kb a világ másik végére kell majd utaznod hogy pasit fogj magadnak mert mindenki ismerni fogja a híred...
2010. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnalom h szakitottatok...de a "nagy o" az nem szakit, azaz a baratod megsem volt a "nagy o".ha vege van a kapcsolatnak vege van.elkell fogadni....nagyon rosszul tetted h felre kurogattal, igy mar vegleg nem kapod vissza. a masik pasit meg ne hujitsd.most kene elmondanod neki h mi a helyzet..nem majd evek mulva....ertelmes lanynak tuncs.te is tudod mit kene tenned.tedd felre a multat, lepj tul rajta.ami elmult-elmult..es meg annyia fiatal vagy.biztos talalsz mast.sok sikert
2010. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Őszinteség...mond el neki őszintén,hogy még nem vagy kész egy komoly kapcsolatban,és nem szeretnéd megbántani,de jobb ha vége a kapcsolatnak.Egyébként nagyon tetszett a szövegszerkesztésed.Ennyi.23N.
2010. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a véleményét!=)

ez az oldal arról szó, hogy mindenki elmondja amit gondol és érez egy-egy felvetett témával kapcsolatban, szóval aki szerint ri*bi vagyok, elfogadom és tiszteletben tartom a véleményét-ő így gondolja! A szövegszerkesztésem meg nem véletlenül "jó"(ami szerintem túlzás, de azért hízelgő volt, köszönöm), mert szoktam írogatni és sokak szerint jól csinálom, amit csinálok...

2010. ápr. 22. 10:01
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nagyon mást én sem tudok mondani, mint az előttem szólók. Gondolj csak a fordítottjára. Szakítasz a pároddal, ő magába zuhan, aztán eltelik két hónap, és minden barátnőddel, vagy barátnődnek hitt lánnyal összefekszik... Aztán bepróbálkozik újra nálad, minek utána összejön a legjobb barátnőddel... Te hogyan reagálnál? Mit gondolnál róla? Mit kellene tennie ahhoz, h újra bízhass benne és újra jó legyen köztetek a viszony?

Ugye, te sem tudsz nagyon mit kitalálni...

A legtisztább tényleg az lenne, ha ezt a mostani srácot békén hagynád, szakítanál vele, amíg nem késő. (Amúgy sem szerencsés ugye ez a helyzet, házi nyúlra nem lövünk szindróma.) Később rendeződhet a viszonyotok a volt pároddal. De én nem várnám a helyedben, h újra belém szeret, és újra összejövünk... Ahhoz sajnos - sztem - túl sok mindent csináltál rosszul.

Amit tehetsz, annyi, h megpróbálod vhogy megértetni vele (akár levélben leírva, akár közvetítő által) h nem csaltad meg, és miért volt mindez.

De sztem egy ideig ne pasizz...

(24/L)

2010. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Az első két válaszoló mindent leírt amit gondolok és tanácsolni tudnék. Az viszont nem igaz, hogy buta ribanc vagy...., de főleg nem buta - inkább szerelmes (csak egy szerelmes ember képes ekkora hülyeséget csinálni!)! Lepj tovább!!!
2010. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép hogy elfogadod. De az a nagy baj hogy nem érzed te egyáltalán annak a súlyát amit tettél csak mosolyogsz! Épp ezért így még nagyobb bajba fogsz kerülni...
2010. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Épp ez baj: nem tudom, hogy mit és miért csinálok? Szerelemből,utálatból? Gőzöm nincs, nem gondolkozok, csak csinálom, valahol a lelkem mélyén meg azt remélem, hogy amit teszek az "jó", pedig egyáltalán nem az. Abban teljesen igazatok van, hogy átkozott rosszul közelítettem meg a témát:ha valóban szeretem, már pedig szeretem a volt barátomat, de azok után ami mögöttem van a szakítás óta én se állnák szóba magammal, mert egy kis ri*bi lettem, de...nem is tudom,hogy írjam le, hogy megértsétek azt amit gondolok....elhagyott, összetörtem és mivel tudom, hogy soha nem fogom visszakapni, akár mit is teszek, lázadok.sajátos és bonyolult a felfogásom, nem várom el, hogy bárki átlásson a tetteim sürején, de ha valaki próbál megérteni, akkor annak elmesélnék egy történetet az éltem történet, az ami ilyen felszínessé és esztelenné tett, azt ami ezt varázsolta belőlem:

Két férfit szeretem eddig életeben:az a apámat és volt barátomat(akiről beszéltünk eddig is)Szerettem őket annyira, hogy ne csak egy lányt ismerjenek bennem és egy épp felvett szerepet, hanem tudják, hogy ki is vagyok:ismertek és ennek ellenére is szeretek és én talán ezért voltam képes szeretni és tisztelni őket, hogy soha nem hazudtam nekik, őszinte voltam hozzájuk és megmutattam nekik ki vagyok:a kezükben volt a szívem, ők voltak az életem-mind a két férfit elveszítettem:az apám meghalt,az exem meg elhagyott....teljesen szét vagyok esve lekileg, túl üres és túl felszínes vagyok ahhoz, hogy lásak és érezek ismét-én nem akarom, hogy még egyszer fájjon, több űrt már nem képes elviselni a lelkem!

2010. ápr. 22. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!