Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve járok egy férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve járok egy férfival, de nem szakítunk, de nincs is mellettem mindig és mindenben. Hogyan tudnám komollyá tenni ezt a kapcsolatot? 26L

Figyelt kérdés
Úgy érzem én szeretem és úgy érzem ő nem kötelezte el magát mellettem. Szeretném ha csak velem lenne.
2016. szept. 7. 05:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát így biztosan nem, hogy ráakaszkodsz, és az a cél, hogy csak veled legyen.

Mennyire csak veled? Se család, se barátok, se munkahelyi csapatépítés, se semmi? Mert akkor nem csodálom, ha nem akarja magát elkötelezni melletted, főleg nem röpke egy év után. A legtöbb pasinak ez az a határ, ami után már tényleg úgy tekint magára, hogy párkapcsolatban van, és felhagy azzal, hogy azt nézegesse, van-e nálad jobb, csinosabb.

Azt is kifejthetnéd, hogy a nincs mindig mindenben melletted mit takar? Mert az normális, ha van külön töltött idő, még egy évtizedes házasságban is, az is, ha nem egyezi, mindenben a véleményetek, és nem egy bólogató kiskutya.

Az már cink, ha pl. másokkal szemben nem áll ki melletted, és a terveidben nem támogat.


De nagyon nem mindegy, hogy melyikről is van szó.


Ha egy kapcsolat túlságosan egyoldalú, tehát te futsz utána, ő meg kb. úgy van vele, hogy legalább van valakije, amíg nem jön jobb, akkor szerintem gondolkodj el mégis azon a szakításon. Ilyen kapcsolatból semmi nem lesz, és nem tart sokáig.

2016. szept. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
Kicsit konkrétabban fel tudnád vázolni? Ebből a 4 mondatból lövésünk sincs, hogy neked+ neki mit jelent a kapcsolatotok.
2016. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokszor saját programot csinál, amiről nem szól, csak amikor már épp ott van, tehát nem akarja hogy én is vele menjek. Ugyanakkor hiába mondom neki, hogy én hova szeretnék elmenni, mit szeretnék csinálni, azt figyelmen kívül hagyja. Kis dolgok, de bánt.
2016. szept. 7. 12:57
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
Célszerű lenne vele beszélni, mert ezek nem helyrehozhatatlan dolgok.
2016. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!