Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok egy ilyen kapcsolatot? További részletek.

Figyelt kérdés

A barátommal minden hónapban 2x találkozunk akkor 3-4 napot szoktunk együtt tölteni. Volt már, hogy többször is találkozunk ahogy időnk engedte viszont mostanában hiába,h itt a nyár maradtunk a szokásos taliknál ahogy a legelején leírtam.

A barátom azt mondta erre,h azért nem találkozunk többet mert mostanában nem képes túl sokáig elviselni maga mellett az embereket, leginkább egyedül szeret lenni, otthon pihenni és játszani. Ez úgy 1-2 hónapja kezdődött vele. Viszont látszik rajta,h szeret ezt ki is mutatja nekem.

Járt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek ez az érzés neki élete végéig kitart vagy csak átmeneti időszak.

Én 22L ő 22F

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat, de igazából a véleményeteket is leírhatjátok erről az egészről.



2016. szept. 5. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Persze hogy szeret, amikor megunta a "kockulást" a gép előtt. Nem vagyok biztos hogy nagy reményeket kell táplálj a "kapcsolat" iránt. Gyerek még, és ki tudja meddig marad az. Inkább keress egy felnőttet...
2016. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, nem akarom feladni.. Törődik velem amikor csak tud.
2016. szept. 5. 11:57
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Az első válaszoló hülye, már bocsánat. Én is ilyen típus vagyok, nekem is nehezemre esik elviselni néha az embereket, ilyenkor jobb egyedül. Lehúztam 7 és fél évet az exemmel és voltak ilyen időszakok. Ettől még szeret.
2016. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt jól esett hallani :)
2016. szept. 5. 12:00
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Én kilépnék, mondjuk én már felnőtt vagyok. :)

Nekem az összejárás nem opció, akit szeretek, azzal együtt akarok élni. Ez elképzelhetetlen olyan emberrel, aki havonta kétszer bír elviselni maga mellett.


Hosszú távon időpazarlás, csak arra jó, hogy úgy érezd, van valakid.

2016. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mind a ketten még egyetemisták vagyunk és szoktunk beszélgetni a jövőnkről.
2016. szept. 5. 12:20
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Én feladnám igen. Mondjunk nem lenne mit, mert az én szememben ez nem kapcsolat. Mi már egyetem alatt együtt laktunk. Ha viszont neked ez igy jó akkor ok. Én nem pazarolnám rá az időt. Mondjuk én a komoly kapcsolat híve vagyok, hosszú távban gondolkodom. A párod valószínűleg később sem akar összeköltözni veled. Ha te is ilyen típus vagy akkor nincs gond.
2016. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 fru_ ***** válasza:
58%

Nem tartom et kapcsolatnak, mégis mire számítazs 1-2-10 év múlva?

" túl sokáig elviselni maga mellett az embereket,"


Szóval összeköltözés, gyerek, házasság felejtős.

" leginkább egyedül szeret lenni, otthon pihenni és játszani." - pihenni? Te meg fárasztod?


Az én párom egészen más dolgokból látja, hogy szeretem, pl. abbahagyok minden játékot, vagy munkát, ha megérkezik.

2016. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Még fiatalak vagyunk mind a ketten és lehetőleg ez nála megfog változni... A kapcsolat elején ő nem volt ilyen írtam is h 1-2 hónapja kezdődött nála ez az egész.
2016. szept. 5. 12:38
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem minket kell meggyőzni. De szerintem csalódás lesz a vége.
2016. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!