Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem páromat még sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem páromat még sincs kedvem vele sokszor találkozni. Más is volt már így?

Figyelt kérdés

41 éves nő vagyok,elváltam.Egy fiam van,sokat dolgozom,most elkezdtem egy iskolát.Páromat nem akarom elveszíteni,tényleg szeretem is,nem kellene más.

Mégis sokszor teher a vele való találkozás.Egyrészt nem is nagyon van időm,másrészt a szexen és kis sétán kívül nem nagyon van más programunk.

Kérdezném a hozzászólók véleményét,ez az érzés hogy nem mindig hiányzik az időhiány miatt lehet,vagy mert nincs tartalmas programunk. Hiába szeretem,gondolkozom hogy vele tervezzem-e a jövőt,bár egyenlőre nem tudnék mást elképzelni annak ellenére sem hogy az életet valakivel nem egészen így képzeltem el.


2016. szept. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő közrejátszik. Ha saját magadra nincs időd, tehát keveset tudsz egyedül lenni csak úgy magadban és azt csinálni, amit akarsz, akkor szerintem nehezen áldozod fel a kevés szabadidődet, hiszen önmagadtól veszed el.

Másrészt több közös program kellene, csak hát mikor?

2016. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Volt már ilyen, igen. Hiába szerettem, nem volt kedvem találkozni. Nálunk az időhiány nem állt fent, inkább egyszerűen, jobb volt egyedül vagy haverokkal. Szexen kívül nem sok mindent csináltunk. Hétvégéken itt volt nálam vagy én nála, akkor elvoltunk, de vasárnap már mondhatni, vártam, hogy mehessek végre haza.

Nálam a szakítás jó tett. Persze, hiányzott, de mivel a tűz eltűnt a kapcsolatból, előbb utóbb úgy is szakítás lett volna a vége. 26/f

2016. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az is a baj, hogy nagyon kevés időtök van egymásra, és csak a szex meg néha séta az unalmassá és monotonná válhat , és valószínűleg vágyna mindkettőtök egy normális kapcsolatra is ahol már együtt alszotok, együtt éltek, nem csak hébe hóba 1-1 óra.

Nincs változatosság.

Ez így olyan mint egy szeretői viszony vagy mintha csak dugókomák lennétek.


Unalmassá és monotonná vált a kapcsolatotok amin változtatni kéne. És ennél huzamosabb ideig nem lesz több akkor előbb utóbb ez elbukik.


fontos lenne, hogy arra is legyen időtök, hogy személyesen beszélgessetek, hogy csak összebújjatok, hogy csak érezzétek egymást, hogy elmenjetek szórakozni ilyesmi-

Volt ilyenben részem és ott ez volt a fő probléma.


Mióta tart ez a kapcsolat egyébként? Miért nem élhettek együtt esetleg?

2016. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majdnem két éve tart a kapcsolatunk,azért voltak összeveszések közben.Laktunk is együtt,ami eleinte jó volt,idővel viszont rossz.Ugyanez volt a program akkor is,csak több volt az üres idő közben.A páromnak a szexen és kis sétán kívül nincs igénye másra velem közösen.Valószínűleg a sport elég neki kikapcsolódásnak.
2016. szept. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!