Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka egy férfinak megcsalni a barátnőjét, ha a lány gyönyörű, kedves, intelligens és még - elvileg - szexuális téren is bevállalós?

Figyelt kérdés
Ráadásul bármiről el tudnak beszélgetni órákig. Ha elméletileg minden passzol, akkor mi oka lehet rá, hogy félrekavarjon mellette?
2010. ápr. 22. 10:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Van akinek csak ilyen a természete nőben és pasiban is van ilyen.
2010. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
olyat kérdezel amire kb ezer válasz lehet
2010. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
lehet a lány már kicsit túl tökéletes, és kissebbségi komplexusa van mellette a srácnak.
2010. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, ebben lehet valami! Minden verzió érdekelne, mert én el nem tudom képzelni, hogy mi viheti rá erre.
2010. ápr. 22. 10:47
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kabaréban hallottam, de nagy bölcsesség: "A világ legjobb nőjét is únja valaki"
2010. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg a pasi nem szereti vagy a környezete állandóan piszkálja,hogy túl jó ez a nő hozzá.

Nem azon múlik, hogy egy férfi hűséges-e/szerelmes-e vagy sem, hogy mennyire okos,szép,vicces,stb a párja.

Pl engem is a bombázó kategóriába sorolnak,igényes vagyok,van agyam is, állítólag humorérzékem is,jól kijövök a férfiakkal(sok férfi barátom van és nem 1-2 dologról tudunk beszélgetni), az ágyban sem lehet panasz,fel lehet vállalni mindenki előtt(család,barátok),házias is vagyok....DE ennek ellenére volt,aki megcsalt.Utána persze bánta.Ez annak a jele,hogy soha nem is szeretett,az ilyen pasiknak csak 'mutogatni' kellenek a hasonló nők.

Ha egy pasi szerelmes,akkor annyira mindegy neki hogy nézel ki (ápoltság persze alap) és nem is csal meg.

2010. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor az a férfi egyáltalán nem érdemli meg őt.
2010. ápr. 22. 10:59
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
=nem szeret
2010. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
omg de szerények vagytok =)
2010. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te vagy a megcsalt lány, akkor attól tartok megtaláltuk az okot, mert ebben az esetben az említett lány iszonyatosan öntelt és el tudom képzelni, hogy a barátjával is érzékelteti, hogy túl jó hozzá.
2010. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!