Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka egy férfinak megcsalni a barátnőjét, ha a lány gyönyörű, kedves, intelligens és még - elvileg - szexuális téren is bevállalós?

Figyelt kérdés
Ráadásul bármiről el tudnak beszélgetni órákig. Ha elméletileg minden passzol, akkor mi oka lehet rá, hogy félrekavarjon mellette?
2010. ápr. 22. 10:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

aki megcsalja a párját egy alacsonyabb volumenűvel, annak alacsonyabbak az igényei, mint amit a párja nyújt

és a pasiknak jóval! lentebb van a léc, mint a nőknek!! mert olyan könnyű minden nőnek rájuk szexuálisan hatni, míg a nő nem mindenkivel akar lefeküdni, aki helyes

pl az exemnél: egy filmben egy iszonyatosan dagadt nő elkezdte magát simogatni, meg ilyesmi és kihatással lett az alsó végtagjára!akire azt mondta: phúj ez a nő.mégis akcióba lép a ...-a

2010. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lehet, a pasi genetikai állományában van a hiba. Vannak pasasok, akik alapból kavarógépek, és mindenkit megd@gnának..
2010. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
azért édes, mert ilyenek a férfiak....tisztelet van, kivétel nincs....a törött hátú békától a meleg rókalyukig mindent végigdugnának ha lehetne....mert hát ők FÉRFIAK....:))
2010. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Ha Te vagy a megcsalt lány, akkor attól tartok megtaláltuk az okot, mert ebben az esetben az említett lány iszonyatosan öntelt"

Miért baj :

*ha valaki tudja az értékeit?

*hogy nem hagyja magát megalázni semmilyen helyzetben,mert tudja hogy nem ezt érdemli?

*nem nyafog állandóan a külseje miatt?

*nem csap féltékenységi jelenetet minden apróság miatt,mert van önbizalma?

Ez lenne a normális és a pasik is kevesebbet mernének megengedni maguknak (pl 'megcsallak,de te úgyis velem maradsz,mert 0 önbizalmad van és azt hiszed,hogy nem találsz mást rajtam kívül...')Egy egészséges önbizalom kell minden normális kapcsolatba,ettől jobb lesz.


"és el tudom képzelni, hogy a barátjával is érzékelteti, hogy túl jó hozzá." Egy egészséges pasi nem választ 'beképzelt csajt' jobb esetben párként.Mindenki olyan párt választ,akit magához méltónak talál.

Tiszta röhej,hogy sok férfi megriad attól,hogy egy csajnak is lehet önbizalma.Ha valakinek jó alakja van,akkor jó alakja van-tudja magáról, ettől még öntelt lenne? (az az öntelt,aki minden alap nélkül 'jó nőnek' hívja magát')

2010. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mennyiség szempontjából nem tudják összeegyeztetni a szükségleteiket.
2010. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért lehetne középút az önbizalomhiány és az önimádat között.
2010. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
25%

na én ilyen csajt a hajéánál fogva raknék ki mint a huzat .. elsőször is tudja már hola hely egy fiúhoz képest, másodszor meg mi az h túl jó? úr isten ... tudod te drágám hányolyat tudok ahol sztem a srác túlságosan jó a tyúkhoz és nem is értem miért ???


Itt a srác az akinek nincs elég önbecsülése és a tyúkocskát nem teszi helyre. Kerülne csak hozzám ...

2010. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet,ahogy mondták kisebbségi komplexusa is lehet,vagy csak szimplán élni akar a srác,és neki csak az a fontos,hogy mindenkit megkapjon,akit akar. Sok fiú van,aki inkább csak szexet akar,kapcsolatot pedig nem... EZért nem is veszi komolyan a barátnöjét ha van is neki. No meg persze az is lehet ha rámásznak,és nem tudja a srác visszautasítani...


Ezer sok indok lehet...

2010. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kedves a feltételezés, de nem én vagyok a megcsalt illető. Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 24. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!