Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzprobléma! Hogyan oldhatnán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzprobléma! Hogyan oldhatnánk ezt meg?

Figyelt kérdés

Én még diák vagyok, de a barátom ragaszkodott hozzá, hogy költözzünk össze, mert már évek óta együtt vagyunk. Akkor passziváltattam magam egy évre és elmentem teljes állásban dolgozni, a párom meg már akkor is dolgozott. Aztán úgy alakult, hogy leépítés volt a munkahelyemen és kirúgtak... Azóta állandóan vitatkozok a barátommal... Ő amúgy 300 ezret megkeres egy hónapban, meg most a szüleim is szoktak adni havonta 50-60 ezer forintot (jól állnak anyagilag), meg én amúgy is olyan vagyok, hogy nem szórom a pénzt, inkább 3 napig eszek zsíroskenyeret, ha olyan van.


A barátom mégis állandóan rám fogja, hogy miattam nincs pénzünk... Csak ő nem veszi azt észre, hogy 15 ezer forint elmegy a telefonra, mert Iphone-t vett részletre, az autóra a hitel havonta nem tudom mennyi, további 25 ezer a benzin, amivel megy dolgozni, meg ebben a hónapban is 10 ezret tankolt az autóba, hétvégente meg 5 ezer forintokat elkölt a haverokkal való iszogatáskor.


Én meg most vettem magamnak egy nadrágot 7 ezer forintért, mert már nem jött rám a régi... És azóta ezen ugrál, hogy fúú én hogy szórom a pénzt, meg hogy ő nem azért dolgozik, hogy SEMMIT se vehessen magának...


A vicc az, hogy amikor dolgoztam, akkor se volt ez másképp, mert "akkor se volt pénzünk", vagy nem tudom, mert egyszer azt mondja, hogy ő 800 ezret összespórolt az autóra, közben ugyan ennyi pénzt vett fel hitelre, hogy megvehesse az autót (ami 700 volt)...


És már napi szinten ezen vitázik velem, hogy keressek már munkát, de közben nekem tanulnom kéne és ezzel is állandóan b_szogat, hogy én nem is tanulok, csak ülök a szobában... És bármi van, mindig erre fog mindent (pl nem hajtotta le a wc ülőket -> válasz: keress munkát, aztán beleszólhatsz)... Meg ha összeveszünk, a fejemhez vágja, hogy költözzek el, mintha neki nélkülöznie kéne MIATTAM....


Szerintetek?? Nekem ezmár magas...


2016. szept. 7. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott a 3,14csába! Mit kell ezt tul dramatizalni?
2016. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy ott, ahol nem látnak szívesen?

Megmondta, hogy menj el. Mi a kérdés?

2016. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jah, meg volt olyan, hogy elküldtem a boltba tejért... Ilyenkor is amúgy mindig vesz (nem én kérem) kólát vagy valami nasit magának. Most meg hazajött és odaszólt, hogy spórolás van, nincs csoki, meg miegymás... Ránézek és visszakérdeztem, mert én csokoládét kb fél éve nem ettem... hogy magyarázza már el, hogy milyen csokiról mondjak le? Merthogy utoljára akkor volt itthon csoki, amikor egy barátnőmtől kaptam névnapomra... Aztán még neki áll kiabálni, hogy "semmilyen"...
2016. szept. 7. 21:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Rémes egy pasi lehet.
2016. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kislány ,300ezret keres "amugy"? és nem bírtok megélni? Ketten?
2016. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gázos egy pasi lehet. Na tudod ki a here maradna vele#
2016. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy annyit megkeres és engem okol, hogy miattam nem tud magának venni semmit...
2016. szept. 7. 21:40
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

-Mikor vokt munkád, akkor sem volt pénzetek.

-Nem kezek egyen jogú partnernek. Nincs beke szólásod a dolgokba, csak mert nem dolgozol.


Szerintem ezek elég nyomós okok, hogy lelépj. Pakolj szépen össze és húzzál haza. A szüleidnekbis kevesebbe fogsz kerülni és tanulhatsz is nyugodtan.

Képzeld csak el mi lesz, ha majd otthon maradsz egy gyerekkel....A gyerekbszájába nem adhatsz folyton zsíros kenyeret, mert apuci "spórol."

A külön kasszát hülyeségnek tartom. Akkor is ha mindketten dolgoznak a "családban".


Nekem volt, hogy fél évig nem volt munkám. Nem is nagyon erőltettem meg magam a kereséssel, mert depressziós lettem. Párom soha egy rossz szót nem szólt. Sőt, ide adta a fizetését, hogy osszam be. Már dolgozom és még mindig ide adja. Ruhát sosem sajnálnánk egymástól. A te párod egy irigy féreg. A kedvesével nem bánik így az ember.

27N

2016. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

8 assal egyetertek, 9 honapig nem volt munkam mert felmondtam, aztan nem tortem magam azert h elmenjek dolgozni es valogattam az ajanlatok kozott. Ezalatt a 9 honap alatt egyszere sem kellett tole penzt automatikusan adott, sosem ereztette h nem dolgozom ezert kevesebb eleszolasom lenne barmibe is, ugyanugy megvolt mindenem mint akkor amikor dolgoztam....szoval a baratod egy fillerbaxo piti egyed, ket percig nem maradnek vele.


Volt olyan is h en tartottam el a ferjem ket honapig es egy percig nem zavart, jol keresek siman nem ugy, sosem kellett penzt sem kernie mi dig adtam neki ahogy o is nekem. En otthagynam a helyedben.

2016. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

ezt úgy oldanám meg, hogy kitenném ezt a pasit és vagy lennék egyedül, vagy keresnék mást

ilyen hitelből élő szerencsétlennel amúgy se jöttem volna össze

2016. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!