Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzprobléma! Hogyan oldhatnán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzprobléma! Hogyan oldhatnánk ezt meg?

Figyelt kérdés

Én még diák vagyok, de a barátom ragaszkodott hozzá, hogy költözzünk össze, mert már évek óta együtt vagyunk. Akkor passziváltattam magam egy évre és elmentem teljes állásban dolgozni, a párom meg már akkor is dolgozott. Aztán úgy alakult, hogy leépítés volt a munkahelyemen és kirúgtak... Azóta állandóan vitatkozok a barátommal... Ő amúgy 300 ezret megkeres egy hónapban, meg most a szüleim is szoktak adni havonta 50-60 ezer forintot (jól állnak anyagilag), meg én amúgy is olyan vagyok, hogy nem szórom a pénzt, inkább 3 napig eszek zsíroskenyeret, ha olyan van.


A barátom mégis állandóan rám fogja, hogy miattam nincs pénzünk... Csak ő nem veszi azt észre, hogy 15 ezer forint elmegy a telefonra, mert Iphone-t vett részletre, az autóra a hitel havonta nem tudom mennyi, további 25 ezer a benzin, amivel megy dolgozni, meg ebben a hónapban is 10 ezret tankolt az autóba, hétvégente meg 5 ezer forintokat elkölt a haverokkal való iszogatáskor.


Én meg most vettem magamnak egy nadrágot 7 ezer forintért, mert már nem jött rám a régi... És azóta ezen ugrál, hogy fúú én hogy szórom a pénzt, meg hogy ő nem azért dolgozik, hogy SEMMIT se vehessen magának...


A vicc az, hogy amikor dolgoztam, akkor se volt ez másképp, mert "akkor se volt pénzünk", vagy nem tudom, mert egyszer azt mondja, hogy ő 800 ezret összespórolt az autóra, közben ugyan ennyi pénzt vett fel hitelre, hogy megvehesse az autót (ami 700 volt)...


És már napi szinten ezen vitázik velem, hogy keressek már munkát, de közben nekem tanulnom kéne és ezzel is állandóan b_szogat, hogy én nem is tanulok, csak ülök a szobában... És bármi van, mindig erre fog mindent (pl nem hajtotta le a wc ülőket -> válasz: keress munkát, aztán beleszólhatsz)... Meg ha összeveszünk, a fejemhez vágja, hogy költözzek el, mintha neki nélkülöznie kéne MIATTAM....


Szerintetek?? Nekem ezmár magas...


2016. szept. 7. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Meseld már el minek vett fel 800ezer hitelt 700ezres kocsira?XD csak mert én is annyit keresek mint a pasid és klasszisokkal drágább autót vettem csak azért.....
2016. szept. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 Valószínűleg a hitel volt 700 ezer, a tőke pedig 800, tehát 1,5 millió összesen.


Kérdező: én is ott hagynám, mert hosszabb távon csak romlani fog a helyzet. Amúgy nekem is megcsapta a szemem, hogy 300 ezret keres, és nem bírtok megélni. Oké, nyilván abból sincs habzsi-dőzsi egy budai villában, de ennél kevesebből sokan 1-2 gyereket nevelnek... Itt inkább valami pszichés háttere van a dolognak, és később sem fog kibújni a bőréből. Egyik rokonom ugyanekkora szarrágó, neki a havi bevétele 350 ezer (nem dolgozik, az ingatlanjait adja ki), a párja 280-at, és folyamatosan "éheznek" meg "spórolnak" konkrét cél nélkül, mert ilyenek. Csak ők mindketten ilyenek, így elvannak együtt.

2016. szept. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
Ennek mi a jo eg ertelme van? Vesztegeted a szuleid penzet, hogy ezzel az idiotaval felnottesdit jatszhass, mert o azt akarja. Nem latod, hogy ez mar alapbol gaz? Koltozz haza, ezt a barmot meg hagyd ott es tedd ossze a ket kezed hogy olyan szuleid vannak akik mellett csak tanulnod kell. Ne vegyel a nyakadba meg egy hulyet is.
2016. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Anyagias tahó. És nőként mondom, hogy nem szeret. Csak azt hitte, hogy ha már ketten vagytok ő is jobban kijön. De szerintem más nő is lehet a láthatáron. Ennek vess véget. Az ilyen pasikkal nem lehet mit kezdeni. Főleg, hogy már ki is jelentette, hogy anyagilag csak egy púp vagy a hátán. (Én is egyetemista vagyok, és sokszor még a párom ad pénzt, holott nem is kérem. Akkor miről beszélünk?!)
2016. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Miért kötődsz még ezek után is hozzá? Nem tudom, hogy mióta tart ez, de elég idegőrlő lehet ez hosszútávon...

Mérgezi a kapcsolatot az fix..

2016. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!