Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi okozza azt, hogy spontan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza azt, hogy spontan elkonnyezem / elsirom magam egy emlek miatt vagy egy kep lattan? (Pszichologiai magyarazat erdekelne leginkabb, hozzaertoktol)

Figyelt kérdés
Baratnommel 5 honapja vagyunk egyutt. Volt egy-ket nagy osszeveszes. ( reszemrol a problema az mindig hogy minden elozetes jel nelkul egyszercsak elkezd nem szolni hozzam. Legutobb ez 8 oras talalkozasunkbol 6 oran at tartott). A legutobbi utan en mondtam neki hogy egy darabig nem szeretnek jelentkezni. Ez ket hete volt. Azota neha arra gondolok, hogy nem olelhetem meg tobbet, vagy arra hogy megbantom, vagy csak egy aranyos kozos fotot nezek, es sokszor elsirom magam meg ha korulottem masok is vannak. Mindemellett nehezen tudnek elkepzelni vele gyereket ha ilyen a viselkedese. Plusz kozos erdeklodesi korunk sincs. Neki talan van egy kapuzarasi panikja, bennem meg egy felelem hogy ha most nem megyek bele ebbe a kapcsolatba akkor senkinek sem fogok kelleni (gyereket meg nem akarok de par ev mulva szeretnek egy vidam kapcsolatban). 30F

2016. szept. 8. 06:57
 1/4 A kérdező kommentje:
... A kapcsolatot folytathatnank ha ugy igazan akarnam. En rontom el a dolgot epp. Miattam nem talalkozunk... Miert vonz / gondolkodtat egyaltalan olyasvalaki akivel nincs kozos erdeklodesi korunk? Orulok hogy vegre kellek valakinek aki jo dejnek tunik / tunt ?!
2016. szept. 8. 07:15
 2/4 anonim ***** válasza:
De beteg egy "kapcsolat" te jó édes fszom!
2016. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Atya gatya...amíg nem értem a végére azt hittem, hogy ezt a kérdést egy maximum 20éves emberke rakta ki. Jézusom....

Hát ne is haragudj de te nem a barátnődet siratod hanem azt, hogy a kutyának nem kellenél esetleg ha ennek vége. 5hónap? Az semmi.

Szóval olyan nő kéne aki tényleg kell neked nem csak ilyen legyen már valami alapon.

Azt nem is kommentálom, hogy 8 órából 6ot némán tölt. Maximum 15éves szintű értelmi képességek birtokában van. Bár sanszos, hogy te is.

30N

2016. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most én leszek az oldal bunkója, de kezeld úgy ezt a csajt most már, mintha egy numera kellene csak tőle, én legalábbis ezt tenném, azért elmennék, utána pá puszi pá.
2016. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!