Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már apró (nak tűnő) dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már apró (nak tűnő) dolgok idegesítenek akkor vége van?

Figyelt kérdés

Horkolás, tüsszentés, lassúság, szófordulatok, idegesítő mozdulatok stb.


Vagy innen van visszaút?


2016. szept. 8. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez normális. Szüleim nyíltan elmondják hogy a másik milyen fas zságai idegesítik őket, mégis együtt vannak mar 25 éve
2016. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyíltan elmondtam de ettől még nem múlnak el és ugyanúgy idegesítenek.
2016. szept. 8. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:

"szófordulatok, idegesítő mozdulatok"


Ezekkel már a kapcsolat kezdetekor meg kellett, hogy ismerkedj. A többi meg olyan, amiről nem igazán tehet az ember.

2016. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy mikor találkoztam ezekkel először, sem az hogy tehet-e róla.

Az elején nem idegesített egyik sem, mostmeg a falra másznék tőle.

2016. szept. 8. 11:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez azt jelenti, hogy megutáltad. Akiket utálunk, azoknak még levegővétele is idegesít.
2016. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2

Nekik sem múlnak el. Épp ez a lényeg. Ez később mással is ilyen lenne. Mindenkivel. De ez része az életnek, ami áldozatot vagy vállalsz a családalapításért vagy nem.

2016. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, velem is volt már ilyen, és ez nálam a kiábrándulás jele volt sajnos. Amiket az elején még szerettem, cukinak tartottam a páromban (legyen az a nevetése, a hanglejtése, egy jellegzetes mozdulata, bármi), egy idő után elkezdett idegesíteni.

Vannak egyéb problémáitok a kapcsolatban?

2016. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tehát még az ismerkedés fázisban vagy?
2016. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán jelezted ezt már a párodnak? Tud róla, hogy számodra ez probléma?


Nagyon nem mindegy, hogy egy induló kapcsolatban érzed ezeket vagy már x ideje együtt vagytok és úgy jöttek ezek elő.


A felsorolt dolgok közül van olyan, amin azért viszonylag könnyű változtatni (pl. hogy nem ordítva tüsszentsen valaki), másokon nehezebb (horkolás).

Ismerek olyan házaspárt, ahol a horkolás miatt volt komoly feszültség a felek között, végül a horkolónál egy kisebb műtét megoldotta a dolgot. Egy másik párnál inkább úgy oldják meg, hogy a horkoló elalvása után a másik fél a hálóból nyíló másik kis hálószobában piheni ki magát éjszaka.

Azért ezek több éves házasságok és nyilván a felek meg akarták oldani a helyzetet, így sokat beszélgettek róla, keresték a megoldást és mindkét fél akart változtatni a közös élet érdekében.


Tedd fel magadnak a kérdést: akarod még ezt a párkapcsolatot? Hajlandó vagy te is kompromisszumokra, egyáltalán időt, energiát fektetni abba, hogy elmondd a problémád, támogasd a másikat a változásban stb.- vagy már nem?

Eszerint dönts.

39N

2016. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megbeszéltem vele, hogy mik zavarnak, de amúgy is érzi a reakcióimból.

Én már nem tudom mit akarok...Szeretnék helyesen dönteni, de az eszem azt mondja maradnom kéne, mert mással csak rosszabb lehet vagy maximum ugyanilyen, de valahogy a szívem már tudja, hogy nem leszek így sem boldog.

2016. okt. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!