Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmi harc. Mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmi harc. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A barátom és én közöttem van ez a hatalmi harc egy ideje. Mindketten domináns típusok vagyunk és nem tűrjük hogy a másik felülkerekedjen bármiben is. Egyébként nagyon szeretjük egymást, ezt a problémát is megbeszéltük ő is tisztában van azzal hogy az összes konfliktusunk ebből származik szinte hogy mikor kinek az akarata érvényesül. De mégse változik semmi. Mit lehet tenni? Szakítani nem akarunk mert egyébként jól megvagyunk a viták után hamar békülünk sok mindent átéltünk már egyébként 8 éve tart a kapcsolat. Nálatok van hatalmi harc? Ki hordja a nadrágot?
2016. szept. 8. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Van, de jobb ha elmondod Te is mit szeretnél, ő is mondja el mit szeretne és állapodjatok meg hogy legyen egy közép ut.. Különben én pont most gondoltam rá hogy szakítok ez miatt, bármit szeretnék ő mindig felül akarja írni. Már elkezdtem taktikázni, hogy ugy csinálok mintha nem érdekelne és akkor jobban célt érek. Lehet jobb lenne ha nem harcolnánk egymással, mással lehet egyszerűbb lenne.
2016. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez van, amikor két önző egoista alakít egy párt és egyik se enged a huszonnégyből.

mind a kettőtöknek jó lenne változni!

nem unjátok még ezt a gyerekes viselkedést, amit műveltek? hányszor 8 év szükséges még ahhoz, hogy belássátok végre, hogy ez a viselkedés nem vezet sehova?


majd a leendő gyereketek előtt is így fogtok viselkedni? "csodás" példát fog tőletek eltanulni!

2016. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mentség. De a barátom hozta ezt be a kapcsolatunkba. Ő mindenkivel így viselkedik én meg csak vele mert idegesít hogy mindig neki van igaza és nem hagyom magam. Jobb lenne ha eltűrném? Akkor inkább vagyok önző egoista én is mint alárendelt.
2016. szept. 8. 20:05
 4/10 anonim válasza:

Aztat mondna nekem, hogy mossam ki a nadrágját, de én beledobtam a szarba.

Őt is belelöktem, és kizártam.

Én vagyok a főnök!

2016. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem kéne eltűrnöd, hanem határozottnak kéne lenned és kulturált felnőtt módjára el kéne neki mondani, hogy veled így ne beszéljen, és ne viselkedjen!

de így, ahogy te viselkedsz, úgy lesüllyedtél az ő szintjére! gratulálok, te se vagy különb, mint ő!

2016. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ösnek igaza van.

Ha érettebb lennél, akkor nem szenvednél vele már 8 éve, hanem kilépnél a kapcsolatból, ő meg van a fejéhez kapna, vagy nem.

És hiába békültök ki hamar, meg hiába írod, hogy jól elvagytok, mégsem, hiszen ha nem lenne benned tüske és nem zavarna téged, nem írnád ki a gyakorira.

2016. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát, ha nyolc éve nem tudsz dönteni, hogy elviseled-e a dominanciát vagy nem...
2016. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a gyerekes aki az összes problémára a szakítást javasolja. Látszik hogy inkább eldobni mindent mint megjavítani. Tökéletes ember nincs. Bár tudom hogy itt akármi probléma felmerül mindig a szakítást javasolják sok ész nem szorult belétek hogy ezen kívül valami tanácsot adjatok az már bonyolult lenne. De örülök hogy itt mindenki kilépett már az olyan kapcsolatából ahol felmerült valami probléma és jelenleg mindenki problémamentes hibátlan kapcsolatban él.
2016. szept. 8. 22:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt tudom neked tanácsolni, hogy engedj egy kicsit, csak egy kicsit, és nézd meg, mennyivel könnyebb lesz az életetek. Én is ilyen voltam régebben, folyton harcoltam a pasimmal, de hidd el, az nem vezet sehová. Ha nyugost életet szeretnél magatoknak, akkor próbáld meg elfogadni, hogy egy kapcsolatban igenis a férfi a domináns, nem a nő. Döntsd el, hogy egy férfire van szükséged, vagy egy papucsállatkára?! Mert ha ez utóbbira, akkor nincs helyetek egymás mellett. Szóval nem kell mindig harcolni.:)
2016. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Olvass már a sorok között.

Itt nem az első probléma után szakítottak az emberek. Megpróbáltak javítani, és amikor nem ment akkor inkább esélyt adtak maguknak a boldogságra és nem szenvedtek egy halálra ítélt kapcsolatban 8 évig.

2016. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!