Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő vagy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő vagy férfi, aki bár eredetileg akart gyereket, de a férje/felesége/élettársa nem és végül együtt maradt vele és inkább lemondott a gyerekről?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor megbántad vagy sem hogy a szerelmedet "választottad" a gyerek helyett?

Boldognak tartod magad?

Mindenki válaszát köszönöm!


2016. szept. 9. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a párom 28eves és még nem szeretné babát én még már nagyon.. mindig azt mondja h úgy szeretné h mindene még legyen (ház, anyagi háttér) ami így helyes.. de viszont semmit sem tesz ennek érdekében.. mivel tudja azt h én nem koltozom oda hozzájuk mivel az anyósom elviselhetetlen ő viszont nem hagyja ott.. konkrétan nem mondta ki h nem lesz gyerekünk de ha szóba kerül csak a levegőbe beszél és tereli a témát.. abban bízom h véletlenül besikerul és akkor majd lépni fog.. ha a párod kijelentette h nem akkor vagy bizz a csodában mint én vagy hagyd el.. hiszen az élet gyerek nélkül ures szerintem..
2016. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első, nem bírálni akarlak, de te fejjel rohansz a falnak. Mi a feneert akarsz gyereket egy anya kicsi fiatol?? Atya eg. Es te meg reménykedsz, hogy lepni fog. Elmondom neked, fogyelj: Nem fog. Neki az anyja lesz mindig a legfontosabb, ha nagy nehezen ra is veszed a költözésre, mindig az anyja szava lesz az első, te hatterbeszorulsz, ahogy most is. Tudom, mert apám is ilyen, 50 évesen egy romhalmaz, mert mamam( anyja) mindig beleszólt az életébe, anyám nem is birta elvált, hala Istennek. Tégy magadnak szivesseget es menekülj, ne szulj gyereket egy gyereknek.
2016. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvetettem a babánkat, mert a párom nem akata. Érzelmileg megbántam. Józan ésszel pedig nem.

Még együtt vagyunk. Azt mondta később szeretne majd. Már nem érdekel. Tőle nem szeretnék. Inkább egyáltalán nem.

2016. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

A volt párom nem akart gyereket. Nagyon szerettem, ezért bemagyaráztam magamnak, hogy én sem.


Nem volt jó döntés. Aki nem akar gyereket, egyáltalán nem, az többnyire:

- nem szeret eléggé,

- irtózik a felelősségvállalástól.


Más, ha észérvekkel meg tud győzni, hogy pénzhiány, betegség, karrier miatt ne vállaljatok, halasszátok, stb. De aki csak úgy nem akar, azzal nem szabad kapcsolatban maradni.

2016. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A masodik hozzaszolo.. Igen igazad van es tudom h amig anyosom el addig nem lesz nyugtom.. Ne ertse felre senki nem kivanom es nem is varom a halalat.. Csak tudod bennem van az a bizonyos remeny hal meg utoljara es h egy baba miatt fontosabb lenne a paromnak a csaladja mint az anyja.. Belegondolva talan ez is baromsag.. De ez van.. :/
2016. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerinten ez az oldal nem arrol szol h elhordjuk a masikat mindennek ugy h nen is ismerjuk az eletet csak kapunk belole par mondatot.. Itt azert vannak az emberek h tanacsot adjanak ..es nem pedig itelkezzenek
2016. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megbántam, igen. Nem vagyok boldog. Azt hittem, hogy meggondolja majd magát az idő múlásával és felülkerekedik rajta az anyai ösztön, de nem. 36 vagyok. Ha most új életet kezdek, akkor kb. 40 éves leszek, mire ott tartok majd, hogy gyerekem legyen. Jó esetben még fel tudom nevelni, de az már nem biztos, hogy megélem, hogy unokáim szülessenek.
2016. szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hello,


Én nem akarok gyereket, és a párom sem. Úgy érezzük teljes az élet nélküle is, nem vágyunk erre a fékező tényezőre. Soha nem kérném a páromtól, hogy mondjon le a gyerekről, ha akar, akkor szétválnak útjaink.


#4es válaszoló:

Szeretem a páromat, és nem azért nem akarok gyereket, mert őt nem szeretem eléggé. Senkitől sem szeretnék, egyáltalán. Én magam képtelen vagyok elviselni a gyereket magam körül.


Van két kutyám, egy hitelem, és egy munkám. Ezek mind felelősséggel járnak, főleg a két kutya. Igen, ugyanakkorával, ha nem nagyobbal, mint egy gyerek. Tehát felelősséget is képes vagyok vállalni.


Szeretem az ilyen sztereotíp hozzászólókat. Az, hogy valaki szimplán nem akar, mert nem szereti a gyerekeket, az nem elfogadható válasz. Hihetetlen :D


27/N

2016. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
#8as vagyok: kimaradt, hogy boldog vagyok, köszönöm. Vannak nehézségeim az életben, ami miatt mások nem annak mondanának, de megoldom őket, és ez boldogsággal tölt el.
2016. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi sem akarunk gyereket a párommal, kicsit "önzőek" vagyunk. Szeretünk utazni, szórakozni ès a munkánk is fontos, nem szeretnénk feladni semmit egy gyerek miatt. Ráadásul egyikünk sem túlzottan gyerekbarát. 11 éve vagyunk együtt boldog kapcsolatban, felelősséget pedig tudunk vállalni, vannak állataink. :D


Nem gondolom, hogy keg fogom bánni...most nagyon jól érzem magam, vannak kisebb gondok mint mindenki másnál, de nekem (sem) fér bele az èletembe egy gyerek.

28N

2016. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!