Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó ez sok lány még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez sok lány még párkapcsolatban is, hogy ők soha nem keresik a pasit, mindig csak fordítva?

Figyelt kérdés
Van barátnőm másfél hónapja, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor keresett facebookon, telefonon (heti 3-4 napot vagyunk együtt, mert más településen lakik). Ő konzervatív beállítottságú, így soha nem keresi a férfit, azt mondta. Mindig én hívjam stb. Szexben is csak egy pózt visel el, ami neki jó, a többit csak havi 1 szer vállalja be a férfi kedvéért. Mi jó ebben?
2016. szept. 9. 22:33
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Sok nő fejében ott vannak a hülye sztereotípiák a férfiakról. Hogy egy férfinek nem kell bókolni, ő tudja magáról, hogy király. Őt nem kell keresni, mert akkor azt hiszi a nője túlságosan rajong érte, és ráun... stb.

Ezen úgy tudtok túljutni, ha sokat beszélgettek. Arról, mik a vágyaitok, mik jönnek be, mit szerettek.

Sok lány 1 vagy több évig nem kezdeményez szexet a párjával, mert az olyan merésznek érzi. A végén még azt hiszi a párja, hogy egy céda.


Szóval el kell beszélgetni, mintha csak általánosságba beszélnétek a témáról, hogy a férfinak is jólesik ha bókolnak neki, ha megerősítik abba, hogy jól néz ki, ha kezdeményezik a párja szexet... stb.


Eleinte nekem is furi volt és azt hittem itt a világ vége, de rájöttem, hogy a párom ettől nem becsül kevesebbre, sőt! És ma már semmi gondot nem okoz, hogy néha csak úgy megmondjam neki, hogy milyen vonzó, mennyire szexi a teste, mennyire beindít, és imádok a gaz csábító lenni, aki addig ügyeskedik, amíg a férfi az akarton szerint az ágyba nem vonul...


A párod és őszintének is kell lenni. Le kell dönteni a falakat és megmutatni milyen a hús vér férfi, nem az akit a könyvekbe és filmekbe írtak. Hogy ti is éreztek, nektek is jólesnek dolgok.

2016. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenektől mentsem meg az Isten. Nem akarlak megbántani, de ezt, hogy lehet bírni azt nem tudom. Nem is feltétlen a szexről beszélek, engem a másik része sokkal jobban zavarna. Én érzelmesebb srác vagyok, és én igénylem azt, hogy a lány is keressen kicsit, és érezzem, hogy fontos vagyok neki. 23/F
2016. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Az hogy dobjad a p*csba

Ne legyél papucs

2016. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:

Noblesse Oblige-vel értek egyet.


Beszélgessetek, hátha kiderül, hogy nem is elsőáldozó a kislány.

2016. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek igazat adok. Néhány nő azt hiszi, attól, hogy bókolnak a pasinak a pasi nyeregbe érzi magát és ellustul, vagy azt, hogy minden pasi tudja magáról, hogy ő egy álompasi, hiszen az adott nőt is megkapta...

A szex pedig... Hát igen... szintén ilyen berögzült dolog. Azt hiszi, hogy ettől ő értékesebb, mint más lányok, meg merném kockáztatni, h ez is csak azért van, hogy ne nézd tudod minek. Üljetek le tisztázni a dolgokat, h Te ilyenkor és olyankor nem nézed őt olyannak, aki mindenkivel. szeretnéd boldoggá tenni, kényeztetni ágyon belül és kívül is. Őt erről biztosítani kell, mert ez egy berögződés. Utána lehet, h egy vadmacskává fog változni :)

2016. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A baratnod nem normalis, nem "konzervativ". Nalunk kolcsonosen megy a kereses, neha mondjuk kuldok neki egy cikket ami nekem tetszett hogy olvassa el, vagy zenet vagy csak megkerdezem tole hogyan alakul a napja. Eleg hulyenek latom azokat a baratnoimet is akik folyton a telefonjukat lesik hogy "irt e mar", de ha megkerdezem hogy ok miert nem irnak, akkor meg le vagyok hulyezve :"D.


21/N

2016. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Noblesse > "Sok nő fejében ott vannak a hülye sztereotípiák a férfiakról. Hogy egy férfinek nem kell bókolni, ő tudja magáról, hogy király. Őt nem kell keresni, mert akkor azt hiszi a nője túlságosan rajong érte, és ráun... stb."


De honnan veszik ezeket? Saját kútfőből vagy barátnőktől, női magazinokból / blogokból / mittudoménből szedik ezeket a "bölcsességeket"?


Azért is érdekel a dolog, mert eddig úgy voltam vele, hogy ilyet csak az ostoba kislányok hisznek, azokért meg úgyse kár, ha ezen bukik el a dolog.

Viszont tőled már több hsz-t olvastam, és azok alapján meg határozottan nem tartozol ebbe a csoportba.

2016. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nézd, utolsó... nekem a párom volt az első férfi az életemben, és így a férfiakról nálam zéró tapasztalat volt. Igen, apukám sem volt. Így maradtak a romantikus regények, a filmek, és egyéb médiumok. Ahol megvannak a dogmák a férfiakról, hogy mi a férfias és mi nem.


Mikor én bekerültem a párkapcsolatomban, ugyanolyan hülye lány voltam, mint a lányok nagy többsége. Most annyival vagyok előrébb, hogy a párom az mindent elmondott, hogy ő hogy működik, hogy érez, mit élvez. És akkor esett le, hogy a férfi is: ember. Titeket is meg lehet bántani. Ti is tudtok sírni. Hiúak tudtok lenni és baromi jól esik a lelketeknek, ha kaptok pozítív visszacsatolást. Minden amit a férfiakról tudok, az jó 90%-ban a párom tanította meg nekem. Eleinte én is taktikázós kis dög voltam, mert a könyvekben ott volt feketén-fehéren, hogy a férfiakra csak így lehet hatni... és ha minden könyv azt mondja, akkor csak igaz lehet nem?

A párom amikor jöttek a játszmák, azt mondta nem. Ő nem ment bele. Nyílt lapokkal játszott végig és elmondta, ha valamit akarok, akkor mondjam meg, és megbeszéljük, hogy azt tudjuk-e vállalni vagy sem. Ha nincs különösebb akadály ő örömmel teljesíti. Ő az egyenes beszédből ért mert férfi.


Szóval a nők azok nem születnek. Mi is tudunk tanulni, és szerintem egy próbát megér. Mert sokan meg vagyunk vezetve. És sokan maradunk is homályban, mert nincs a felek közt igazi kommunikáció. Ellenben vannak női magazinjaik amik mindig adják a tippeket. Csak olvass el egy ilyen oldalt, ami a férfiről szól! Tele van hülyeséggel. Erősíti a sztereotípiákat. Persze úgy van leközölve, hogy fiúkat kérdeztek, és ők számoltak be, de csak a fejed fogod, mert a hétköznap embere nem olyan, mint ami ott van prezentálva. 10 jel van, hogy miből tudod, ha a pasid megcsal. Az én párom nem csal meg, de ebből 4 simán megvan nálunk is. Aki nagyon fél a megcsalástól az bele is gárgyul a tudatba, hogy a párja megcsalja egy női portál ezt írta.

2016. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Noblesse > Köszönöm, ez határozottan hasznos és elgondolkodtató volt.
2016. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!