Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezek miatt szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek miatt szakítanátok?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, de eléggé hullámzó és viharos a kapcsolatunk, mind a ketten heves természetűek vagyunk, szóval kb. napi szinten veszekedünk, de ugyanilyen gyorsan ki is békülünk. Neki van egy elég fura stílusa, szeret a középpontban lenni, állandóan bizonygatni mindenki felé, hogy ő mekkora macsó, meg ki az úr a háznál, meg mittudomén, és hajlamos néha túlmenni egy határon. Szinte a kapcsolatunk eleje óta érzem, hogy mintha tudatosan el akarna nyomni. Csak az a jó, amit ő mond, oda megyünk nyaralni, ahova ő akar, meg ilyenek, elég kevés beleszólásom van a dolgokba. Tudok kompromisszumot kötni, ezzel semmi bajom, de nagyon rossz, hogy néha azt érzem, nincs olyan, hogy "mi", van ő és a "dísz" mellette, vagyis én..

A másik "probléma", ami rosszabbul érint, hogy elég sokszor nagyon csúnyán beszél velem. Azt már megszoktam, hogy ha pl. ideges, rendszeresen baromi degradáló kifejezéseket használ, "mit csináltál már megint, EMBER?" <- ez szerintem iszonyat bunkó, már neki is elmondtam, ugyanúgy használja a mai napig.. 1-2 hete volt egy durvább eset, egy szórakozóhelyen voltunk, vegyesen, az ő barátai, az én barátaim is. Mindkettőnkben volt pia, az a mennyiség, amitől már mindent kimond az ember. Összekaptunk egy olyan dolgon, ami visszagondolva egy semmi kb, ő valamit beszólásnak/támadásnak vett a részemről...na, elborult az agya...az egy dolog, hogy folyamatosan kutyázott, de a 'szutyok ri*anc' az a legkedvesebb jelző volt, amivel illetett. Akkor ott tényleg megfordult a fejemben, hogy ez volt az utolsó csepp, aztán egy óra múlva jött oda megint, kidühöngte magát meg szerintem pár haverja a lelkére beszélt...és akkor meg annyira édes volt. Tényleg látom, hogy megbánta, és azóta a tenyerén hordoz. Csak ugye én megbocsájtok, de azért nem felejtek..

Én alapjáraton mindenhez úgy állok, hogy mindent meg lehet oldani, biztos, hogy ezt is, de nem tudom, hogy csináljam. Vannak neki nagyon jó pillanatai és pont ezek miatt nem szeretném elveszíteni, de nem tudom mi lenne a megoldás erre. Folyton azt hallom, hogy szakítás, szakítás...de ezt el akarom kerülni. Ti mit gondoltok?


2016. szept. 10. 00:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ne kerteljünk, a kapcsolatotok nem jó, ő meg egy bunkó, te meg vagy annyira naiv h*lye, hogy minden női tartásodat eldobva még futsz utána.

Hát... megérdemled, na.

2016. szept. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%

Pedig ez csak rosszabb lesz... Gondolj bele, hogy ha előtted így beszél, rólad hogy beszélhet?

Tisztelet irántad 0, tényleg csak egy csattogós lepkének

néz, amit maga után húz, amikor akar.

Csak azt nem értem, hogy a leírtak után miért ragaszkodsz hozzá?

2016. szept. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%

"Nagyon szeretjük egymást"

"a 'szutyok ri*anc' az a legkedvesebb jelző volt, amivel illetett"

Gondolkodj, kislány, gondolkodj...

2016. szept. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
:) én azt gondolom hogy akkor sem rib ancozom le a barátnőm, ha fullon vagyok piával. Valószínűleg tényleg csak egy dísz vagy az oldalán és nem tekint egyenlő félként rád. Vannak ilyen emberek sajnos ...
2016. szept. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagy ott mi is igy kezdtuk anno annyit leszamitva ,hogy exembe nem volt pia akkor is egy suttyo volt.
2016. szept. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
99%

Csak azzal elő ne hozakodj, hogy "amúgy nagyon szeretitek egymást", meg hogy "ilyen pasit még egyet nem fogsz találni". Mondjuk lehet, hogy ilyet, aki a legősibb mesterséget űzőnek titulálja a barátnőjét, lehet, hogy tényleg nem fogsz találni. Legfeljebb csak olyat, aki megbecsül és tisztel. De gondolom, az neked nem kell.

Aki meg szeret, az nem fog ilyen kifejezésekkel illetni. Én akit gyűlölök, talán csak annak mondanék olyasmiket, amiket ő a fejedhez vágott. Még amelyik barátnőm 3 pasival csalt meg, annak sem mondtam olyat, hogy szutyok r*****. Hogy annak, akit szeretek, ilyet mondjak? Elsüllyednék utána szégyenemben.

"annak neki nagyon jó pillanatai és pont ezek miatt nem szeretném elveszíteni"

Tudod, Hitlernek is voltak nagyon kedves pillanatai. Sőt, Sztálin bácsinak is annyira aranyos volt, amikor a vállára emelte azt a kislányt. De ettől még egyiket sem fogom szeretni. Összességében kell nézni a dolgokat. Annyira meg nem lehetsz lelki sérült, hogy szerinted pár jó pillanatért érdemes elviselni, hogy csak egy élő szexuális segédeszköz legyél, akit mindenféle cafkának elmondhat.

2016. szept. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Rá kell hagyni. Ez tipikusan az a nő, aki páros lábbal rúgja ki azt, aki szereti és megbecsüli, ugyanakkor meg a sírig kitart azzal, aki számára ő csak egy ribi. Sőt, ha majd még meg is veri, mert garantáltan lesz olyan, akkor egyből hozzá is megy, mert annyira szeretni fogja.
2016. szept. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"mind a ketten heves természetűek vagyunk, szóval kb. napi szinten veszekedünk..." - amikor a pár nem képes normálisan kommunikálni, az nem "heves természet", hanem a felek (és a kapcsolat) éretlensége. Fiatal tizen-huszonéveseknél gyakori ez a felesleges drámázás, de egy idő után muszáj kinőni, különben a kapcsolat halott.

Mondjuk, ez a "kapcsolat" amúgyis halott. A párod elhord mindenféle szutykos r..bancnak, nyilvánvalóvá teszi - nem csak ezzel, az egész kapcsolatotok "dinamikájáról" ordít -, hogy mennyire nem tisztel, alárendeltként tekint rád, te meg boldogan "aláfekszel". Ebből lesz a "nőnek a konyhában a helye és kuss", és ez még a jobbik eset. Mindig összeszorul a szívem, amikor bántalmazó kapcsolatokról szerzek tudomást, de basszus, ahogy a legtöbbnél, itt is itt vannak az egyértelmű előjelek, amiket nem vagy hajlandó meglátni... a lenézés, a sovinizmus, a "díszként funkcionálás" (ami idővel elmúlik ugyebár), az, hogy minősíthetetlenül beszél veled, nem tekint egyenrangú partnerének, rendszeresen elnyom... ezek mind két méteres, piros neon betűkkel ordítják az arcodba, hogy ennek a "kapcsolatnak" nincs jövője! Illetve van, csak az elég sötét...

Igen, sok mindent meg lehet oldani, pl. normális kommunikációt ki lehet alakítani, amennyiben két NORMÁLIS, FELNŐTT emberből álló kapcsolatról van szó, akik SZERETIK egymást. Nálatok nem ez a helyzet, alapjaiban sz..r az egész. A "párod" nem TÉGED szeret, hanem azt, amit nyújtasz neki. Legyen az szépség, fiatalság, szex, házicselédség... nem tudom, de hogy nem TE MAGAD, az egészen biztos.

Tény, hogy rengetegen élnek évekig/évtizedekig ugyanilyen illúzió-szerelemben, folyamatosan (egyre többször, egyre hosszabb ideig) várva arra a pár jó napra/percre/pillanatra, amikor éppen kedves és megbánta, hogy bunkó volt/ordított velem/felpofozott/agyonvert. Így is túl lehet élni egy életet. De ha te nem csak túlélni akarsz, akkor lépned kell.

2016. szept. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Már rég....
2016. szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amugy az ilyen alja prolikbol hogy nem tudtok kiabrandulni? Ezt nokent kerdezem. A te draga parodra ram sem tudnek nezni ferfikent, miutan ilyen szavakat meg tetteket latok tole, mert ez egyszeruen nem szinvonal (vagy maximum minuszban)... vagy neked ez a szinvonal, komolyan? A mellekelt abra ezt mutatja.
2016. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!