Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti kibirnátok hogy heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kibirnátok hogy heti 1x találkoztok csak a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
most kezdte az egyetemet és azt mondta hogy szeretne a tanulmányaira koncentrálni ezért heti 1x találkozzunk ( akkor szexelünk amit már nem élvez annyira mint régen) és max egy héten mégegyszer összefutunk 10 percre az órái között...
2016. szept. 10. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Természetesen kibírnék.

Bár itt én mélyebb problémákat vélek felfedezni...

2016. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jó, én egyetemi idő alatt is sokkal többet találkoztam aktuális barátnőmmel. Jó, mondjuk egy városban is voltunk egyetemen, az alkérdésből arra gondolok, ti is egy városban vagytok. Ez édeskevés, valószínű csak ürügy, aki szereti a másikat, vágyik rá, annak ez kevés, mint H-itlerben a jóindulat.
2016. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Az 1.-nek van igaza.

Ha szeretsz valakit, akkor hozol érte áldozatot, és kibírod... De így, hogy már a szexet sem élvezi annyira... Érdekes. Lehet, hogy az egyetem ebben az esetben csak kifogás.


20/L

2016. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy óriási nagy ferdítés.

Ha valaki összesen egy délutánt tud szabaddá tenni az idejéből, akkor vagy nem való egyetemre, vagy egyszerűen csak mellőzni akar, te meg elég naiv vagy ahhoz, hogy bevedd a szövegét.

Heti 2 napja teljesen szabad, meg mellette naponta azért 4-8 óra nettó szabadieje kell, hogy legyen átlagosan. Gondolom, az egyetemi bulikra azért van ideje. :) Azt ne mondja, hogy minden nap 8 órát tanul, meg hétvégén is 30 órán át a könyveit bújja. Arról nem is beszélve, hogy a kikapcsolódás nélküli állandó tanulás egyáltalán nem hatékony.

2016. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont azon az állásponton vagyok, hogy nem igazán akar ő veled lenni már...
2016. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Te ezen parázol? Keríts a többi napodra is csajokat!
2019. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!