Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni egy olyan kapcsolatért ami mar el laposult? Hogyan lehetne "felvirágoztatni"?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt mindig is f.aszságnak tartottam. Szeretitek egymást vagy nem? Hogy tud egy kapcsolat ellaposodni?
2016. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A megoldást nem tudom, de ha rájöttél, akkor mond el nekem is.

38F

2016. szept. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Darksoul83 válasza:
A monotonitást kell kerülni. Minden téren.
2016. szept. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3.válaszoló, pont ez a probléma.. Jelenleg elkerülhetetlen a monotonitás különféle okok miatt és ezt a párom nem tudja megérteni vagy inkább nem akarja megérteni/elfogadni. Ebben az esetben mi tévő legyek?
2016. szept. 11. 07:56
 5/13 anonim válasza:
Hogyhogy elkerulhetetlen a monotonitas? Csak van heti fel oratok egy setara. Mar ennyi is segitene a monotonitason, de szerintem a lenyeg az, hogy programokat kell szervezni.
2016. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Probáltad lesz opni? Az sokszor segit.
2016. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én a férfi nemhez tartozom és nem segít a séta mert neki unalmas.. És programokat se tudunk nagyon tervezni pár nagyobb gond miatt amit nem részleteznék.
2016. szept. 14. 18:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá tenném hogy ezek a gondok megszoktak oldódni de mindig van valami utólagos ami sajnos megmarad..
2016. szept. 15. 07:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Haver, én 100%-ban megértelek! Többféle oka lehet, nem tudom melyik van nálad

1 csinos a feleség de sajnos szeretője van, azzal nem lapos. Kapd el.

2 feleség el van hízva, szeretője sincs de neked sincs rá gusztusod. Le kell fogyjon.

3 sok a gyerek nem lehet szexelni. Küldd a gyerekeket kirándulni, táborba.

2016. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 és még sok más variáció is van...
2016. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!