Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha hét hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hét hónapja egyedül küzdök egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Minden tőlem függ, ő nem tesz bele semmit. Sőt, még nehezíti, gyengébbé teszi azt. Mit lehet ilyenkor tenni?
2015. aug. 5. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Abbahagyni.
2015. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Küzdesz vagy kilépsz.

Üdv a klubban, lassan egy éve(annyi nem lesz, mert feladtam)

2015. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretem, de most már ez az egész konkrétan az egészségemre megy.
2015. aug. 5. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Szakítani. Az ilyen csak kihasznál.


19/L

2015. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatért nem lehet egyedül küzdeni. Egy kapcsolat 2 emberről szól, amiért mindkét embernek tennie kell. Ha már csak az egyik fél akar tenni a kapcsolatért, az már veszett ügy.
2015. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És erre csak ennyi idő után jöttél rá, hogy csak te teszel valamit a kapcsolatért? Hamarabb nem esett le neked?


Szakíts vele, mert ez nem kapcsolat, csak elpocsékolt drága idő!

2015. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vártam volna ennyit, simán otthagytam volna 2-3 hónap után. Senki ne vegye természetesnek, hogy őt választottam, hogy mellette vagyok. Nem ér ennyit, bőven nem.
2015. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy a másik nem tesz semmit? Megbeszéltétek közösen min kéne változtatni?

Amúgy ismerős szitu...én sem tudom már igazán miért is küzdök még.

2015. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy évig küzdöttem, igaz, 10 éves kapcsolat (házasság), gyerekkel. Aztán megelégeltem. Van az szint, aminél már önsorsrontássá válik.
2015. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!