Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » üdv! A barátnőmmel folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

üdv! A barátnőmmel folyamatosan veszekedünk és olyan dolgokat modn hogy elmultak az érzései stb igazából ara lennék kíváncsi hogy a hormonok közbeszólhatnak ebbe az érzelmi ingadozásba? 3-4 hónap és elmúlnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 11:24
 1/6 anonim válasza:
Szerintem erre csak ő tudhatja a pontos választ. :)
2016. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez havonta, ciklikus jelleggel jelenik meg, akkor még akár az is lehet, hogy a hormonok miatt mondja. De ha állandóan ez van, folyamatos a mélypont és látszólag nincsenek jobb pillanatok, akkor erősen kétlem, hogy amiatt mondaná. A 3-4 hónapos reményeid max akkor lennének megalapozottak, ha várandós lenne, de nem tudom, mennyire érdemes gyereket vállalni olyannal, akivel ennyire nem jöttök ki a rosszabb napokon.


Egyébként én akármennyire is morcos vagyok, hisztis, depressziós, akárhogy állnak is a hormonjaim, akármit is veszekszünk éppen a párommal, az érzelmeimet ez nem befolyásolja. Szerintem kérdezz rá nála, egy nem-veszekedős pillanatotokban, beszéljétek meg, és aszerint ítélj.

2016. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a hormonokhoz!

Ezzel az erővel minden nő megbolondulhatna havonta egyszer, hogy ő már nem szerelmes.


Pl. kiindulva a saját példámból, nálam most tombolnak a hormonok rendesen, mert babát várok. De nem érzem úgy, hogy a párom iránt elmúlt a szerelem, és nem veszekszünk állandóan. Nem megbolondultam, hanem babát várok!


Ne fogd a hormonokra, szerintem hidd el, amit mond. Elmúltak az érzései, nem szerelmes már beléd. A legjobb lesz, ha te teszed ki, és elválnak útjaitok, mert már csak erre játszik.

2016. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy no sokszor nem azt mondja, amit vslojsban gondol. A nok rebuszokban beszelnek.

Lehet, h csak szeretne, h tobbet foglalkozz vele. Keruli a szemkontaktust Veled? Ugyanannyiszor erintget meg? Csokok olelesek ugyanannyiszor vannsk? Ha beszelsz, odafigyel Rad?


Ezekre figyelj, ne arra, amit mpnd.

Magaval nincs kibekulve, megelegedve, azert veszekszik Vrled.

N

2016. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fru_ ***** válasza:
100%

Ha ez nektek életmód, hogy folyamatosan veszekedtek, akkor szerintem annak semmi köze a hormonokhoz.

Lehet, hogy igazából elmúltak az érzései, csak még nem jutott a megfelelő döntésre.

Te szereted?

2016. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva ne becsüld túl a hormonokat, nem változtatják meg a tudatállapotot. Én legfeljebb egy fokkal türelmetlenebb leszek, mint a hónap többi részében, az is könnyen lehet, hogy csak a fizikai fájdalmak miatt.
2016. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!