Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » üdv! A párom terhes lett és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

üdv! A párom terhes lett és most jött rá hogy nem szeret ilyan válaszokat kaptam hogy a hormonok miatt és hogy 3-4 hónap és elmúlnak ezek az érzelmi ingadozások ilyen van?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha szerencséd van akkor igen van ilyen.


Ha nincs szerencséd akkor nem szeret, és vagy vele maradsz boldogtalanul átverve, vagy fizetheted a gyerektartást míg a kis tündérke dolgozni nem kezd.

2016. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs. A terhesség nem jelenti azt, hogy a nő teljes személyiségvesztésen és tudatmódosuláson esik át. Pontosan tudja, hogy már nem szerelmes beléd, de neki ez a sokk kellett ahhoz, hogy erre ráébredjen.

Idővel legfeljebb azt fogja átgondolni józanabbul, hogy ha megjátsszátok a békés családot, akkor könnyebben meg tud élni, de amint újra dolgozni kezd, szerintem búcsút inthetsz neki. Mondjuk addigra már valószínűleg te is ezt fogod várni, mert annyira megromlik a kapcsolat.

2016. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
59%

Az valószínűleg azt jelenti, hogy a szomszédjózsi az apa, nem te.


Ez nem a hormonok miatt van. Vagy valamit, ami számára fontos, alaposan elbaxtál, vagy egyszerűen elment a maradék esze, vagy az van, amit fentebb írtam.

2016. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hormonális változások durvák tudnak lenni, de az alapvető érzelmeket nem változtatják meg valaki iránt. Lehet, hogy hangulatingadozások vannak, van, akinek most rosszul esik az, amin terhesség előtt csak nevetett vagy le se tojta. Valaki lehet, hogy mond olyat, amit később megbán vagy elsírja magát egy reklámon. Olyan is van, hogy nincs kedve a szexhez vagy a szexen belül olyan dolgokhoz, amik korábban jólestek neki és felizgatták.

Még az is lehet, hogy néha életunt, esetleg utál mindenkit. Olyan ez, mint egy besűrített kamaszkor. A tizenévesek közül is van, aki jobban viseli ezt az időszakot és van, aki nehezebben. De még ez is lehet hullámzó.

De az érzelmek szerintem nem változnak ilyenkor. Ha teljesen komolyan (és nem egy indokolatlan érzelmi kitörés kellős közepén) azt mondja, nem szeret, akkor gyanús, hogy eddig sem szeretett.

2016. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Ezt megszívtad. Fizetheted a tartásdíjat míg a lakásodban más hapsi fog élni a nőddel.
2016. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Hát én azzal a svunggal vágnám ki mint a macskát, nm hogy még az én lakásomban lakjon valami hapekkal :D Megmondanám hogy húzhat elvetetni.
2016. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!