Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20on eves srac vagyok, ha pawa leszek tobb eselyem lesz a noknel?

Figyelt kérdés
A noknel eddig nem volt sikerem altalaban a testalkatom miatt( nem vagyok sem kigyurt .sem szalkas sem vekony. Az atlagnal kicsit testesebb vagyok! Szeretnek vegre egy aranyos baratnot de eddig a nok mindig kinevettek,ha udvaroltam nekik sokan azt mondtak,hogy azert nem kellek nekik mert kicsit vaskosabb vagyok! Pawa seroval tobb eselyem lesz?

2016. szept. 13. 02:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sportolj rendszeresen, kezdj el egy méregtelenítést, aztán diétát, menj el gyúrni is, adj magadra.

nem a pawatól lesz több esélyed, hanem, ha lefogysz, egészséges életmódot folytatsz, törődsz a testeddel.

2016. szept. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Diavolino44 ***** válasza:
95%

Értem, szoval, ahelyett, hogy azt a problémát orvosoknak, hogy "vaskosabb" vagy, ahelyett, attolod a felelősséget, egy hajviseletre amit a fodrász fog megcsinalni. Gratulálok!


Elarulok egy titkot, ha kigyurod magad es pávaserod van, az maximum annyiba fog segiteni, hogy lehetőséget adnak arra, hogy beszédbe elegyednek veled. De kb fel ora múlva, ki fog derülni, hogy a kulsoddel próbálod leplezni, hogy bizonytalan vagy, hogy nincsenek céljaid, foggal-körömmel kapalozol, hogy valaki végre eszrevegyen, s ezt kiszagoljak s lelépnek. Pávahaj, kigyúrt test egy végeredménye, annak, hogy fontos neked a részletek, szereted a testedet es ezert odafigyelsz ra, van kitartasod mert elertel egy jol kidolgozott testet stb.

2016. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A páwákra mindig nagy a kereslet, szóval igen.
2016. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 #2 #3 #4 koszi a valaszokat! Akkor holnap megyek is a fodraszhoz! Ruhaban mit javasoltok a pawa hajhoz?
2016. szept. 13. 22:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát abból amit néztem nem a legelőkelőbb hölgyréteg bukik a páwákra szóval max akkor ajánlom ha a követelményeid "legyen nőnemű és legyen pulzusa".

Ha mindenképp stílust akarsz váltani, nézz ki úgy ami neked tetszik, ahogy te érzed jól magad mert ez meglátszik.

2016. szept. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Altalaban sportcipot hordok kek farmerral es sportpoloval. Az inget ingpolot utalom mert kenyelmetlen,de nem tudom,hogy kene oltoznom hogy a noknek jobban tetszek. Ha tuti a siker valami cuccban azt akkor is hordanam ha esetleg kicsit kenyelmetlen. Esetleg valami tanacs?
2016. szept. 14. 03:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#5: 20on eves srac vagyok, ha pawa leszek tobb eselyem lesz a noknel?

Nem.

Oké, akkor holnap megyek a fodrászhoz...

2016. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed? El tudsz képzelni egy testes fiút egy ilyen nevetséges kakastarélyos frizurával? Ez csak a teljesen primitív lányoknak tetszhet. Ha viszont neked tetszenek ezek a frizurák, akkor nem a kövérségeddel lehet a baj, hanem azzal, hogy nem vagy elég intelligens. Inkább képezd magad, tanulj, olvass, akkor talán több esélyed lesz a nőknél is.
2016. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Őszintén én olyat keresnék aki mellett önmagad tudsz lenni, úgy leszel majdd a legboldogabb.
2016. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!