Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély kapcsolat kialakulására?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, és mostmár egy ideje ismerkedünk egymással, órákat beszélgetünk, napi szinten mindenről, mindenféléről.

Ő tapasztalatlan a lányokkal szemben, nekem van némi tapasztalatom a fiúk terén.

Próbálkoztunk a csókkal, elég nehézkesen indult az ő félelme miatt, de valahogy összehoztuk, meg az ölelkezést is, meg a kézfogást is.

Ő azt mondja, hogy ez neki nagyon új, és meg kell szoknia az érzéseket, de idővel bátrabb lesz.

Az ismerkedés elején még azt mondta, hogy szeretne komoly barátnőt, és most, ahogy a csók megtörtént, mintha elbizonytalanodott volna.

Azt mondta, tetszem neki, meg a gondolkodásom is, csak idő kell, míg megszokja ezeket a dolgokat.

Én türelmes leszek egy ideig, de szerintetek megéri várni?

Nem akarok pofára esni megint.

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2010. ápr. 22. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. És reményeim szerint kb 1 hónap múlva én is ilyen szituban leszek.
2010. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem légy türelmes Vele,és várd meg,hogy kialakuljanak érzelmek is!Ahhoz természetesen idő kell.Viszont,ha akár hónapokig bizonytalan,és teszetosza,akkor érdemes elgondolkodni,vajon érdemes-e időt,energiát fektetni bele?
2010. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még csak egy hete ismerkedünk, azelőtt két hétig nézegettük egymást.
2010. ápr. 22. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Várj rá!Ha nem akar egyből az ágyba vinni,de érdeklődik irántad,az komoly kapcsolat gyanús:)
2010. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!