Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazik a szerelmem két évre, mit csináljak ez alatt?

Figyelt kérdés

Szóval elmegy ennyi időre legalább, úgy fogalmazott, hogy nem belátható h mennyi ideig lesz távol. Egy kis kezdő tőkét akar összegyűjteni, és ezt egy óceánjáró hajón akarja kivitelezni.

Én úgy éreztem megtaláltam életem szerelmét de félek. Szerintetek mit csináljak ennyi idő alatt egyes egyedül? A barátaimmal nem akarok most lenni. A családom se túl jó fej. Nem tudom mi lehet jó megoldás



2016. szept. 13. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Pasizz, 2 év távollét nyilvánvalóan a kapcsolat végét jelenti.
2016. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát úgy néz ki, hogy ennek a kapcsolatnak annyi...Hacsak nem mész vele.2 év hosszú idő. Mióta vagytok együtt?
2016. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem belátható időre akkor megy el, ha nem akar egyáltalán visszajönni.


Le kell vonni a következtetéseket.

2016. szept. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nyár elején ismerkedtünk meg.

Azért mondta h nem tudja mennyi idő mert lehet korábban jön vissza. Tehát 1-2 év. Azt mondta minden nap beszélünk majd.

2016. szept. 14. 08:32
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Úgy csapod be magad ahogy jónak látod.
2016. szept. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
És szerinted ő hűséges marad? Egy óceánjáró hajón? Ne táplálj hiú reményeket. Főleg, hogy elég friss a kapcsolat. Ez ennyi volt.
2016. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta h dolgozni megy,nem csajozni. A munkahelyén ahol most dolgozik,ott is vannak jó csajok de eggyel sem volt, erre azt mondta mikor rákérdeztem h nem sz.rik oda ahol eszik... szerintem elég világosan elmondta h nem lesz semmi...

Mellesleg,attól h ő mondjuk lesz vkivel nekem nem muszáj mással lennem...

Én nem akarok hűtlen lenni és szerintem ő sem.


De am elfoglaltságokat kérdeztem, h mit csináljak, egyedül?

2016. szept. 14. 08:56
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Mert ha nincs barátod, akkor semmit nem csinálsz? Ülsz egy helyben és vársz?

Azt csináld, amit mindig... élj.. Nincs olyan, hogy egyedül. A szerelmek jönnek mennek, amíg meg nem találod az igazit. Ő nem az.

Nem fogtok együtt maradni.

2016. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Pasizz titokba aztán ha már összejött az új sráccal akkor sunyiba mond meg annak a pasidnak aki most szobrot akar belőled csinálni hogy csókot, élményeket és egy egész ember fizikai létezését nem küldött a posta.

F/17

.

(Javaslom tedd fel ide gyakorira azt a kérdést hogy "Megéri-e 2 évet várni egy pasira akiről ebben a pillanatban úgy érzem hogy Ő életem szerelme?)

2016. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs 4 hónapja hogy ismered, de eltűnik 2 évre. Édes drága emberem, bármennyire is szerelmesnek érzed magad, ez nem a megfelelő ember melléd. Egy év múlva ilyenkor azt se fogod tudni mi van vele, mert el fogod felejteni, rég nem fogtok már beszélni.

Dolgozz, tanulj, járj moziba, vásárolni, hallgass zenét sportolás közben, rajzolj, írj, nézz filmet, olvass, menj el fodrászhoz, főzz, stb.

2016. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!