Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik mindig?

Figyelt kérdés

A történetem elején kezdem.. a párommal decemberben lesz 2eve h együtt vagyunk.. tavaly megkerdeztem tőle h mit szólna ha belevágnank a baba dologba.. mire azt válaszolta felőle rendben de csak januártól.. tok happy voltam abba is hagytam a gyógyszer szedését.. aztán eljött a január február és semmi.. ugyan úgy a megszakitasos "vedekezest" alkalmazta.. még mielőtt ebbe valaki belekotnek mindketten tudjuk h ez nem védekezés.. március környékén megkerdeztem miért szakítja meg hiszen azt ígérte h januártól probalkozunk.. az volt a válasza h még nem akar gyereket.. tehát hagyta h abba hagyjam a fogamzásgátlót és h hónapokig hamis abrandokat kergessek.. aztan történt olyan h ő mondta nekem szeretné házat venni mondom oké nézegettem a házakat mutogatta neki aztán egy hónap múlva kb észrevettem h mutatom a házat neki olvassa el a leírást már 5perce nézte mikor kikaptam a kezéből a telefont és már teljesen mást nézett.. és megkerdeztem tőle h ugye nem is akarsz házat venni mire rávágta h nem.. és nem értettem h akkor miért mondja ha nem is gondolja komolyan.. nagyon szeretem öt és ő is engem de egyszerűen úgy érzem képtelen elkoltozni otthonról és saját lábra állni..

A gúnyos és beszolos hülye p*csas kommentelők légy szíves ne is írjanak.. a többiek válaszát előre is nagyon koszonom



2016. szept. 14. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan, azt se tudja, mit akar. Nem mernék vele gyereket vállalni.
2016. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

A soraidból az jön le, hogy egy olyan kapcsolatban éltek, ahol az alapvető elképzelések sem egyeznek meg, és ezt nem beszélitek meg, vagy pedig egymás mellett elbeszéltek. Ő nem akar (még) semmi komolyat, te pedig közös életet vizionálsz... ez nem is a hazugságról szól, hanem arról, hogy ő nem akar többet, te pedig ezt nem érted meg. Ez így bocs, de nulla. Még "jó", hogy nem jött össze a gyerek, így nem lehet babát tervezni, hogy én akarok, és igazából fel sem tűnik, hogy a másik nem...


Üljetek le, és beszéljétek meg. Mondd meg, hogy te már szeretnéd ezeket a dolgokat, és olyan férfit keresel, akivel ez megvalósítható. Ha záros határidőn belül tudtok együtt lépni, akkor oké. Ha nem, akkor viszont ne erőltesd, mert az ilyen szituációkból egyedülálló anyaként fogsz kijönni.

2016. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szűk másfél éve vagytok együtt, gondolom egy percet nem éltetek együtt.

Nem csodálom, hogy nem akar még se gyereket se házat. Azért azt nem érzed, hogy ennyi idő után ez vicc kategória?

2016. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az anyukája is nagyon befolyásolja mivel elveszítette a párom az apukáját következő évben a nagymamáját ebbe a párom anyja belerokkant.. mai napig nem tudja feldolgozni.. szívbeteg de szerintem inkább csak lusta hiszen a szíve egy évben jó ha kétszer megfajdul.. a párom nagyon félti ne h öt is elveszítse.. nem mellesleg azt veszem észre h féltékeny is rám.. ha a párom mondja nekem h menjünk be akkor az anyja rögtön megszólal h "nekem nem is mondod?" Meg ehez hasonlók.. a párom két tűz között van ott van anyja akit félt és ott a szerelme... Az anyósom folyamatosan úgy beszél a jövőről h mi hárman és ha lesz baba akkor így fogunk együtt élni.. ami kizart mert én nem vagyok hajlando vele élni főleg mivel beszologat és mindenbe bele uti az orrat
2016. szept. 14. 08:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A második kommentelő.. ez is egy hiba a kapcsolatunkban h nem hajlandó beszélni a problémákról.. én elmondom nekem mi a bajom és mikor a választ várnam elkezd egész másról beszélni.. és ha emiatt kérdőre vonom a válasz az h nem szeret veszekedni.. de szerintem ő nem látja a hibát és neki minden így tökéletes ahogy van
2016. szept. 14. 08:37
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő én 24 ő 28 ..
2016. szept. 14. 08:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok már gyerekek. Nekem az a tapasztalatom, hogy ennyi idősen az ember már nem változtat fő elképzelésekben. A párodnak mindig ott lesz Anyuci, egy erősen befolyásoló tényező. Nem akar gyereket, nem akar házat venni. Gondolj bele ha kényszerből rábólint, az milyen lesz? Sosem lenne életetek. Mondjuk eléggé nevetséges, hogy ennyire eleszéltek egymás mellett. Hagyni kell az ilyet a fenébe. Még van időd, hogy kialakíts egy újabb kapcsolatot. Ne 35 évesen kezdj el pár után rohangálni, miután ő elszívta az életedet. Legyen több eszed mint sokaknak, akik aztán sírnak hogy anyós az első, csal a párjuk és egy szmeteszsákot nem rakna odébb.
2016. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy felelőtlenül beígért neked dolgokat, amiket ő nem gondolt komolyan.

Én megmondanám neki, hogy adok neki egy kis időt de ha nem változik a gondolkodása, keresek egy oylan férfit aki mindezeket a dolgokat meg tudja nekem adni. Sokáig nem várnék rá.

Elég felelőtlen gondolkodású a párod, a megszakításos védekezés mellett akár teherbe is eshettél volna, akkor mit csinált volna, ha nem akar gyereket?

2016. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyszer azt hazudtam neki h babát várok.. kíváncsi voltam a reakciójara.. eléggé megijedt aztán odaállt az anyja elé és azt mondta neki h elköltözik.. az anyja egyből rávágta "azt a f*..szomat hova költöznek?" Erre a párom tönkre.. ott levettem mindent.. már nem akarok tőle gyereket és meg is mondtam neki.. erre ő bevágta a durcit.. nem tudom h mégis mit várt..
2016. szept. 14. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!