Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha eg párkapcsolat úgy indul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eg párkapcsolat úgy indul, hogy a férfi össze-vissza hazudik mi sül ki belőle? Meddig tarthat egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha semeddig.


Csak kíváncsiság..Miket hazudott?Mi történt?

2016. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A nőnek olyan dolgokat hazudott, hogy nincs senkije már, akkor van barátnője, de rossz a viszonyuk, utána elmondta neki felesége van.
2016. júl. 24. 07:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon semeddig.
2016. júl. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát ez elég cifra. Felejtsd el szerintem, mert benne van, hogy ennél is durvább dolgok kiderülhetnek. Azért egy feleséget (legyen a viszonyuk akármilyen) meredek dolog eltitkolni.
2016. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha összejönnek, akkor a bizalom amúgy se fog megmaradni köztük? Mert ugye a volt feleség ott lesz és lehet féltékenység is a másik nőnél mivel van közös gyermekük, de azt tudni kell erről a dologról, hogy a férj és a feleség ugyanúgy vonzódik egymáshoz bármikor lefeküdnének egy szóra...
2016. júl. 24. 07:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az szep. Sose kezdenek ilyen pasival.
2016. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A férj az ugyanúgy kívánja a feleségét ezt nem tudná letagadni lehet lenne előtte egy kis olyan dolog, hogy nem lehet én szeretem ezt a nőt stb...dolog. De ismerve a férfit bármikor el lehetne csábítani a nőtől nem kéne kétszer szólni neki, ha már most megteszi.
2016. júl. 24. 07:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez már a vicc kategória. Kinek jut eszébe, hogy egy ilyen palival bármilyen kapcsolatba is kezdjen?
2016. júl. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jo kis osztonyleny lehet.
2016. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezek az ismerőseim...:D

Bár elég furcsa nekem az a tény is, hogy a férj azt mondta szereti a nőt, de akkor miért fekszik le a feleségével ugyanúgy? Miért mondja neki, hogy szeretlek...nem tudom megérteni őket!

2016. júl. 24. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!