Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon nagy szemétség a barátommal szemben?

Figyelt kérdés

Szeretem őt és szerelmesnek érzem magam, boldogok vagyunk együtt és úgy érzem le tudnám élni vele az életemet. Viszont 9 évvel ez előtt megismertem egy fiút, akivel részemről szerelem volt első látásra, ő volt az első fiú az életemben. Már több, mint 5 éve nem láttam, sosem beszélek vele, fogalmamsincs mi történt vele azóta. Mégis mai napog sokszor álmodok vele, sokszor eszembe jut és, ha valami csoda folytán felkesresne és velem akarna lenni (kb.0% esély van erre) talán átgondolnám, hogy elhagyjam érte a jelenlegi páromat.

Hiába vagyok nagyon boldog a barátommal, úgy érzem hiányzik néha a gyerekkori szerelmem és maga azaz érzés, amit mellette éreztem.

Sokszor bűntudatom van, mert úgy érzem nem fair a barátommal, hogy ilyesmikre gondolok. Hogyan felejthetném el végleg őt?

23/L


2016. szept. 14. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szemétség. Nem akarlak megbántani de az. Most ha ez a srác akkor bukkanna fel, amikor már házasok vagytok, szerinted nem mennél el vele? De, igen. Az meg a másik, hogy ez a nincs ló, jó a szamár is tipikus esete. Nem szereted eléggé a jelenlegi párodat, és ez baromira nem korrekt vele szemben, hogy "Szeretlek, de ha egy napon jönne a Misi, akkor lazán itt hagynálak". Nem vagy korrekt, nagyon nem. 23/F
2016. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen az. Megérdemelnéd hogy elhagyjon valakiéért aki tényleg őt szereti.
2016. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, vannak az embernek régi emlékek, dolgai. Mivel, semmit nem tudsz róla, azért nem kell zárdaszűzként leélni az életed, hátha egyszer, valami csoda folytán előkerül és még szerelmes is lesz beléd. Ez, inkább mese kategória. Azok régi emlékek. Lehet, most meglátnád, el is fordulnál tőle.
2016. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt régi szerelmem, évekig nem láttam. Aztán egyszer bejelölt facebook-on. Külsőre sokat változott, már egyáltalán nem tetszett. Sőt azzal állt elő, hogy van barátnője, és nem e akarok velük szexelni hármasban... Na ettől végleg elment a kedvem tőle.

Ezzel azt akarom mondani, hogy ki tudja mennyit változott a te régi szerelmed, külséleg, belsőleg.

Te inkább azt az érzést hiányolod, amit vele éltél át, úgy tűnik a jelenlegi pároddal nem ilyen nagy a szerelem. Ha igazán szereted, akkor el tudná veled feledtetni a régi párodat.

2016. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el az ilyenek addig tunnek jobbnak,amig nem ismered meg jobban ugy igazan es jossz ra h hiba volt...
2016. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, az emlékeket mindig szebbnek látja az ember, ebben semmi nincs. Az a baj, hogy a múltban élsz és légvárakat építesz ezzel a pasival. Hidd el, tudom mit érzel, én is hajlamos vagyok ezt csinálni. De amikor meg ott voltam, vele voltam akkor bizony láttam a hibáit. Most, hogy már a múlt, persze, hogy nem látom. Ha találkoznék vele valszeg már nem lenne olyan hatással rám, mint amikor először megláttam. Mások lettek a körülmények, meg mi is felnőttünk/változtunk. Első szerelem, ennyi. Azon nem lehet túltenni. Még neki sem, a gyerekkori szerelmednek sem. Saját múltbéli énjét nem tudná nyújtani már, és ez nem az ő hibája, hanem már ő egyszerűen nem lehet megint az első nagy szerelem. Az már egyszer megtörtént.

Próbálj meg ne gondolni rá, foglald el magad, és lásd a mostani kapcsolatodban meg a jót. Ne hasonlítsd senkihez.

2016. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!