Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyük fel, hogy nyár van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy nyár van, nem dolgozol suliba jársz te is és barátnőd is így nyáron nincs komoly munka, friss a kapcsolatotok kb 2 hete jöttetek össze, mennyi időt töltessz a barátnőddel?

Figyelt kérdés

Tehát mennyi időt töltessz a barátnőddel nyáron egy nap ? egész nap vele vagy? vagy csak este? ha mondjuk csak este vagy vele akkor reggel délután , msn-en és telefonon beszélsz vele mindennap?


És akkor a másik része : egy lány igényli azt hogy mindennap vele legyen a barátja ? és hogy sms-t msn-en legyen mindig?


Vagy nem ?


2010. ápr. 22. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
és ha elmentek este valahova akkor csak ketten? vagy a te , vagy az ő baráti körével?
2010. ápr. 22. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:

volt ra alkalom,nem minden nap talalkoztunk,reggel foleg nem,inkabb delben napozni mentunk ketten vagy baratnoivel,esetleg erdobe setalni,este meg foci labtenesz,kezilabda,sms t vagy hivni csak akkor szoktam amikor talalkozni akartam vele,meg reggel egy smst,de altalaban szoktam hagyni hogy o irjon hamarabb,igy nem nyomultam,inkabb estenkent talalkoztunk,volt amikor nallam aludt,ha nem volt kedve hazamenni.


clyde

2010. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az msn-ezérst egész nap nem igénylem lányként, halálra tud idegesíteni, amikor kinn tökjó idő van és valaki elvárja, hogy a gép előtt üljek miatta.

De szerintem nem kell ezen így előre stresszelni, majd alakul, hogy mennyit találkoztok, ezt nem te döntöd el, közösen kell döntenetek róla.

Sok srác cseszi el ott a kapcsolatot, hogy úgy érzi, hogy neki mindent meg kell szerveznie és görcsöl is rajta. Semmi értelme ennek, még nincs nyár.

Különben meg úgy megy, hogyha valamelyikőtök találkozni akar a másikkal, az tudatja vele (telefon, msn, facebook, akármi) és akkor a másik válaszol, hogy ő most ráér-e és szeretne-e találkozni, és akkor ez alapján vagy meg tudtok egyezni és találkoztok, vagy nem, és akkor következő nap ugyanez elölről...

2010. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szep :)
2010. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell mindennap a nyakan lognod...de ezt majd tole megtudod:D....legalabb minden 2napba egyszer 1-1 sms, vagy hivas...kozos programok...
2010. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!