Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha megerőszakolnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megerőszakolnák a barátnődet? Hogyan vigasztalnád? Mit tennél az elkövetővel?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem!

Szóóval megerőszakolják a barátnődet.

Mit tennél, amikor megtudnád?

Mit tennél az elkövetővel?

Hogyan vígasztalnád a barátnődet?

Hogyan vígasztalnád, ha nem engedne téged a közelébe, meg semmilyen férfit, akkora sokk érni? Hogyan közelednél felé?


2010. máj. 18. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elküldeném pszichológushoz.
2010. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A helyzettől függne, hogy hogyan próbálnám megvigasztalni. Rajta is múlik, hogy hogyan reagál az egészre. (vágyik a társaságra, vagy éppen nem stb.) Mindenképp úgy tennék, ahogy a legjobb neki.

Az elkövetővel nem tennék semmit, mivel az nem az én dolgom. (és szeretem annyira a barátnőmet, hogy ne tetőzzem a történteket azzal, hogy mind amellett a párja is börtönbe kerüljön)

2010. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát elég morbid kérdés, mert ilyenre az tud 100%os választ adni, aki már volt ilyen helyzetben.

Legelőször rávenném hogy mindenképpen menjen el orvoshoz, és rögtön a rendőrségre hogy minnél pontosabb személyleírást tudjon adni a tettesről. Amúgymeg ha elkapnám az illetőt biztosan jól megverném, mert nem ember az ilyen. Vagy fizetnék két nagydarab állatnak hogy rakják seggbe, hagy érezze ő is hogy milyen kiszolgáltatottnak lenni.


de én is lány vagyok, szóval inkább bele se gondolok hogy mi lenne ha velem történne vagy a legjobb barátnőmmel vagy bárkivel az ismerőseim közül....

2010. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát... én megkeresném és 1 ideig használhatatlanná tenném a tökét és elrötném a jobkeze ujjait hogy ne tudjon racsnizni... a barátnőmre elég jól tudok hatni... és 1x már megerőszakolták :'( amikor én nem ismertem... de nem érné ekkora trauma... ha mégis akkor minden percem azzal tölteném hogy agyaljak hogyan oldjam fel benne ezt a traumát
2010. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Nem rég kérdeztem a barátomat, hogy ő mit csinálna és azt momdta, hogy ki akarná nyírni az elkövetőt, csak hát mivel rendőrnek tanul, ő nem tehetne semmit vele. Meg sem verhetné, pedig ha ki nem is nyírhatná, legalább azt tuti meg szeretné tenni, hogy agyonveri.

20/L

2010. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
Megmondanám neki, hogy "Nem baj, anyád is így kezdte. És így lett a Csokapik... Ja nem, így te lettél."
2010. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

"Az elkövetővel nem tennék semmit, mivel az nem az én dolgom. (és szeretem annyira a barátnőmet, hogy ne tetőzzem a történteket azzal, hogy mind amellett a párja is börtönbe kerüljön)"


Haha ez tetszik :D:D:D Óóóó hogy ez a hozzászóló milyen kedves és segitőkész, mily önfeláldozó!

2010. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
20:57: gondolom, Te kapva kapnál az alklamon, hogy játszd a Janit... ha nem fogtad fel az írásom lényegét, az szomorú. Ha felfogtad, de hülyeségnek tartod, az végképp.
2010. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg végképp nem tudom, miben mutatkozott az én segítőkészségem és önfeláldozásom. Valamit Te csúnyán beleképzeltél.
2010. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Semmi különös, mondanám, fel a fejjel kicsim, mohácsnál veszett több is.
2010. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!