Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint, ha megerőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint, ha megerőszakolnak, én leszek a hibás?

Figyelt kérdés
Csak elméletben beszélgettünk erről, és szerinte, ha ez megtörténik, nem tettem meg mindent, hogy elkerüljem. Igaz, hogy nem hordok magamnál semmi önvédelmi eszközt, de valószínűleg úgyis bepánikolnék, ha használni kéne. Van még itt olyan srác/férfi, aki így gondolja? Nekem attól csak nehezebb lenne, ha még a szerelmem is eldob, mint egy használt rongyot..
2011. jún. 11. 23:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy s*ggfej.
2011. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 napietus ***** válasza:
100%
én nő vagyok, de felháborítónak tartom ezt a hozzáállást. nem tettél meg mindent? mond, a párod egy hülye? mégis mit tehetnél, ha erősebb Nálad? nálam mindig van riasztópisztoly, de vagy beválik, vagy nem.
2011. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

ha így lenne akkor ezzel minden megerőszakolásért elkapott ember védekezhetne.


"Nem tehetek róla, ő a hibás, nem tudott védekezni."

2011. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem százas.
2011. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 szamóca.. ***** válasza:
97%

nagyanyám is ezen az állásponton van:DDD

szerinte ha nem mászkálok egyedül meg ilyesmi akkor nem történik meg.

szerintem bezárna valami kalitkába ha tehetné... szörnyű

2011. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hali

A párod elég bunkó volt.Én már többször említettem édesanyámnak és hugomnak ,hogy menjenek el önvédelmi tanfolyamra.Hogyha el is felejtenek dolgokat pár dolog bevillanhat és azzal is a saját esélyei nőnek.Terveztem beszerezni mind a kettőnek önvédelmi eszközöket mint riasztópisztoly és paprika/bors spray.

Így ,ha ne adj isten megtörténik akkor nem fogom magam okolni ,hogy ,de miért nem...

2011. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg a pasidnak, hogy ha őt megerőszakolja egy 2méter magas 130kilós kigyúrt néger bu.zi akkor arról ő tehet.
2011. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És ha esetleg megtörténne, mit mondana? Te tehetsz róla, miért nem védted meg magad?? Vagy mi? Milyen ember az ilyen?!
2011. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel az ő hibája is lehetne, mert nincs ott amikor szükséged lenne rá, hogy megvédjen...

Ez egy idióta hozzáállás remélem nem így reagálna egy ilyen helyzetben...


23f

2011. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%
Ne legyen félreértés nem ellened szólok, de nagyon sok olyan lány van akik 16 évesen azt hiszeik h ők a legjobb csajok a világon és úgy öltözködnek mint a sarki lányok (ha érted mire célzok) és csodálkoznak ha olyat tesznek velük ami nem teccik. "Ha k*rvának öltözöl ne várd h szendeszűzként kezeljenek." Azonban szeretnék csatlakoznia többiekhez :D A barátod egy tuskó :)
2011. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!