Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudja egy férfi fogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudja egy férfi fogadni hosszútávon ha a párja nem tud neki szülni?

Figyelt kérdés
19 hónap házasság alatt háromszor vetéltem el, már túl vagyok a 40-en pár évvel. Sportolok, és teljesen egészséges vagyok, mégsem tudtam eddig megtartani a babákat. Van egy nagy fiam 16 éves, a férjemnek viszont nincs gyermeke, és nagyon szeretne. A kapcsolatunk sajnos nem pont olyan mint gondoltam, Ő sokáig volt egyedül, igazából nem is nagyon volt kapcsolata, és eléggé magának való. Sokkal kevésbé igényli az együttléteket mint én, amúgy nagyon jó hozzám. Van hogy két hét is eltelik mire együtt vagyunk. Nem vagyok ez miatt boldog, és azt mondja az orvos, lehetséges hogy ezért nem maradnak meg. Most úgy néz ki nem okoz ez akkora gondot, de később??
2016. szept. 16. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha többet próbálkoznátok, akkor statisztikailag biztosan nagyobb esély lenne arra, hogy ne vetélj el. Mivel nem vagy meddő, ezért csak az esélye növekszik az elvetélésnek, de ez nem fogja elérni a 100%-ot. Vagyis egyszer bekövetkezik a menopauza, de előtte is van rá esély, hogy ne vetélj el. :)
2016. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez most biztos nem fog tetszeni: de én ilyen idősen már nem vállalnék gyereket. A barátnőm anyja a második házasságában 3 gyereket vállalt. Volt egy gyereke fiatalon az egészséges volt a másik 3 meg mind valamivel szenved. Csonkán születek, egyik értelmifogyatékos. A barátnőm is sérült, neki a koponyája volt nyílt születésekor. Ott ahol a heg van nem nő ki soha a haja. A füle pedig teljen máshogy fejlődött ki neki és nem hal vele.

Szóval ő mondogatja folyton, hogy bár ne szülte volna meg őket.



Én a helyedbe meggondolnám. Egy terhesség 40 évesen már nem olyan mint 20 évesen.

2016. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva magam miatt már én sem szülnék, de így meg lehet rámegy a házasságom.
2016. szept. 16. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
A pasid keressen egy 20 évvel fiatalabb nőt. Te meg egy normális férfit, aki nem nagypapa korban óhajt gyereket csinálni.
2016. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy nyomorék gyerekkel ott hagy a párod ( mert barátnőm) apja sem bírta... Akkor milyen jó lesz!

Fasz nélkül is jobb mint egy sérült gyerekkel, egyedül, túl a negyvenen...

2016. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. hsz-óval értek egyet. Én lombikba sem kezdenék bele. Persze, ehhez az kell, hogy nem szeretnék mindenáron gyereket. Van már egy 16 éves fiad, neki még szüksége lenne az anyjára. A férjedet is megértem, de ne csak a saját szórakozására szeressen már gyereket, hanem vegyen figyelembe Téged is, a feleségét. Őt már vizsgálták? A gyerek nemcsak úgy van, hogy egyszer összebújunk és kész, aztán meg jól eléldegélünk egymás mellett...
2016. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szülne a halál ennyi idősen. A férjed meg dugjon meg egy húsz éves macát, ha annyira babázni akar.

Értelmes ember nem a saját gyereke nagyapja akar lenni, plusz nem kockáztatja a társa! testi épségét.

2016. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!