Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a kapcsolatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatnak, ha nem motivál a barátom?

Figyelt kérdés

Nem egoizmus, ha em tényeket írok le. Tanultabb, okosabb, szélesebb látókörrel rendelkezem, sportosabb vagyok nála, könnyebben nyílok meg, beszédesebb is vagyok, a szavakat is jobban tudom forgatni. Vannak dolgok, amikben természetesen ő a jobb (rajzolás, humor), de összességében úgy érzem, nem tudok rá felnézni, nem tud nekem újat adni a személyiségemhez vagy az életemhez, egyszóval nem motivál. Ha valami sikerem volt, sose ő az első, akivel megosztom, mert azt érzem, hogy kevésbé érti meg a boldogságom okát 1-1 siker elérésénél. Ő kevésbé sikerorientált, mint én. Kicsit olyan "lötyögős", a kőtelező dolgait megcsinálja rendesen, de azon felül nincs benne semmi ingerencia a bizonyításra. Épp emiatt engem abszolút nem motivál és úgy érzem(?!), számomra fontos, hogy a párom támogasson és erőt adjunk kölcsönösen egymasnak, elismerjük a másik teljesítményét. De itt ilyenről szó sincs. Én élem az életem, pörgök ezerrel, ő meg csak egyszerűen csak létezik. Nekem ez kevés. Szeretem egyébként, rendes, figyelmes. De ezt hiányolom. Nem érzem azt, hogy szárnyalnék a kapcsolatban.

Van értelme így ennek?

18


2016. szept. 16. 17:50
 1/9 A kérdező kommentje:
*kötelező
2016. szept. 16. 17:51
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem ezért nincs. Egy kapcsolat nem egy verseny :D azért nincs mert nem szereted.
2016. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Talán kimondtad helyettem is, amit en nem mertem.
2016. szept. 16. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben a kapcsolatban se neked, se neki nem lesz jo hosszu tavon. Felesleges egymas idejet pocsekolni.
2016. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nincs értelme, azt sem értem miért jöttél vele egyáltalán össze?

Amúgy meg egy kis empátia nem ártana egyéb képességeid mellé, attól mert valaki nem pörög 24/7 még nem biztos, hogy valami baj van vele. Sőt, a hozzád hasonlóakon élvezkedne csak igazán egy pszichológus. Minden második szavad teljesítmény meg siker.

2016. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

18 éves a kérdező:D


Valószínűleg beletelik pár évbe, mire lehiggadsz, és elkezded élvezni a mindennapok apró örömeit, a nyugalmat, a csendet, a semmittevést.


Tudom közhelyes, de így lesz. Idővel változni fog a fontossági sorrended. Persze ettől most még pöröghetsz.


Amúgy nem csak nem szereted, de nem is tiszteled a párod. Butának tartod és egyszerűnek. 18 éves vagy, állj tovább.

2016. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy azt vettem észre, hogy aki sikeres és okos, tehát magas IQ-val rendelkezik, annak az embernek az EQ-ja elég alacsony. Ritkán találkozok olyannal akiben a kettő együtt hasonló arányban van meg.

Kérdező, ti nem illetek össze. Nekem abszolút szimpatikus a barátod a leírás alapján, te viszont kevésbé. Nem azért mert siker orientált vagy, hanem mert nem szereted és lenézően beszélsz róla és mégse szakítottál még vele. Engedd el őt!

2016. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a kérdező úgy értelmezte, hogy ő nagyon ambiciózus, maximalista és mindent meg is tesz hogy előrébb jusson mint az átlag, a párja meg úgy eléldegél egy megfelelő közép színvonalon. Szerintem kérdező te már döntöttél, csak mivel szereted azért, félsz szakítani.
2016. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal.
2016. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!