Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak bármi értelme?

Figyelt kérdés
pár hónapja vagyunk együtt, heti 1x találkozunk és akkor minden szuper. mondjuk... úgy érzem, hogy csak azért akar találkozni, hogy kielégüljön szexuálisan. de amúgy sokat nevetünk meg hülyülünk, de a vége mindig ugyan az. orál vagy szex. ami nyilván tök normális egy kapcsolatban, csak hát nem beszélgetünk, meg az egész fura és számomra egyáltalán nem kielégítő ez a kapcsolat. most is több napja nem is keresett, pénteken beszéltünk utoljára. én meg nem akarok nyomulni meg koslatni. komolytalan és mindent elviccel meg nem is érdeklem őt. csak kihasznál?
2015. dec. 3. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha.
2015. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Szerintem olvasd vissza,amit írtàl és magadnak is vàlaszolhatsz.


De segìtek:nincs.

2015. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fog keresni a napokban biztos, mert szexet akar. Amúgy úgy látom ennek a kapcsolatnak nevezhető dolog csak szexre jó köztetek. Ne lepődj meg ha melletted mással is "együtt" van...
2015. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:

Egyértelmű, hogy csak szexet akar. Azzal még nincs gond, hogy heti egyszeri találkozásnál szex a vége, ám az annál beszédesebb, hogy beszélgetni nem tudtok miről. Ebből a kapcsolatból pont az egyik alap dolog hiányzik, ami gáz.

A helyedben keresnék mást.

2015. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis ellentmondást érzek: "sokat nevetünk, hülyülünk" de "nem beszélgetünk". Akkor most mi van? Mi a közös bennetek? Úgy érted a jövőtökről a terveitekről nem beszélgettek sosem? Ha együtt vagytok figyelmes, meg szokott hívni mondjuk kávéra vagy csak a dugás érdekli? Pár hónap után csak feltűnik, ha nincs bennetek semmi közös, nem, illetve csak érzed, hogy mennyire vagy fontos neki, illetve mennyire "nem érdekled". EGyszerű: ha többet akarsz és legközelebb szexért jelentkezik, ne állj kötélnek, nézd meg mi történik.
2015. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Találkoztok,nyilván poénkodik dumál egy kicsit hogy mégse az "ajtóban húzza le a sliccét"...lesz@pat,utánna nem hív napokig..szívem erre csak annyit tudok mondani hogy aki hülye haljon meg.
2015. dec. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alig van bennünk közös ez tény. De mikor összejöttünk azzal kecsegtetett hogy rettentően tetszem neki, es senki másnak esélye sem lenne. Én meg hülye maív p*csa voltam és elhittem. Azt gondoltam, hogy 27 évesen ennél már komolyabb, de tévedtem. Nagyon kedves és vicces srác egyébként és eszembe sem jutott, hogy tenyleg csak erre kellek. Nincsenek már komoly pasik??
2015. dec. 4. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ucsó vagyok: dehogy nem....itt vagyok én.
2015. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!