Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb mozgássérült cukorbete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb mozgássérült cukorbeteg férj mellett megbocsátható ha a feleség másokkal van együtt szexuálisan?

Figyelt kérdés
Ha a férj beleegyezésével történne, az korrektebb lenne vele szemben?

2016. szept. 16. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Kívülállóknak ehhez pont semmi közük, ha a pár mindkét felének megfelel - komoly beszélgetés után, persze -, akkor tegyék. Az ő dolguk :)
2016. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szerintem ez esetben nincs semmi kivetnivaló a dologban...
2016. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A beleegyezésével a korrekt,de a feleség oldaláról is érthető,évekig ne legyen senkivel..Én engedném hogy néha legyen mással.
2016. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én, mint aki hasonló helyzetben vagyok…

Úgy éreztem válaszolnom kell neked. Jómagam is mozgássérült vagyok. Bár cukorbetegnek nem cukorbeteg, de azt olvastam, hogy bizony ez impotenciában is jár. És mert én is küzdök efféle gondokkal, így én nekem a következő a véleményem.

Ha a tudtommal és beleegyezésemmel választanánk valakit, akkor én engedném. Persze ehhez meg kell lenni a bizalomnak, ismernem kell a férfit…

(Bár nekem nem szervi okok miatt van ez. Én bottal járok. És ironikus módon a tapasztalatlanság okán lettem szorongó. Amit persze ma már impotenciának nevezhetünk. )

Ha megvan a bizalom, akkor nincs gondom.

Furcsa dolog ez. Mert szinte te vagy az egyetlen, aki, mert beszélni erről…

Így ha van kedved beszélgetni, megtalálsz…

2016. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Jóban rosszban, egészségben, betegségben" szerintem ez sehogy sem korrekt..
2017. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolom milyen baromi jól nézhet ki a feleség is! Bár sok igénytelen férfinek tutira jó lesz.
2023. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!