Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál mozgássérült pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál mozgássérült pasival?

Figyelt kérdés
Nem tolókocsis, a mozgásával van baj. Helyes, jó stílusú, kedves srác.
2015. febr. 20. 22:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2015. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha lány lennék, szerintem igen..
2015. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Itt mindenki azt mondja, hogy persze természetesen, a valóságban meg kruvára nem.
2015. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen, a való életben én sem ezt látom, azért gondoltam, hogy itt megkérdezem. :) Szeretne párt, de nem talál. :(
2015. febr. 20. 22:34
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha ad magára, szal tényleg normális, jól néz ki. Amit ugyanúgy elvárok egy egészséges fiútól. tehát igen, ha kedves, és jól bánik velem. ne aggódjon ezen. ha mozgássérült, ha nem, az igazit nem könnyű megtalálni, viszont ha megtalálod, szeresd örökké. :) 19/L
2015. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

mit jelent, hogy a mozgásával van baj? botot használ? rövidebb az egyik lába?


engem ez így nem zavarna, ha amúgy (a sporton kívül) tud normális éltet élni, el lehet menni vele ide-oda, nem nekem kell helyette mindent megcsinálni.


ez nem állna a szerelem útjába, bár az tény, hogy elsőre kevesebb eséllyel tetszik meg valakinek, de ha egyébként a személyisége tetszik, akkor miután megismertem nem zavarna.

2015. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de a mozgássérültség nem kizáró ok az ismerkedésnél. (Úgy értem, hogy ha lány az illető)
2015. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Nézzétek meg a lengyel Nick Gujecec nevű férfit.Nincs keze se lába,mégis van egy csodaszép felesége és egy gyereke.Na most mondjátok hogy a valóságban nem tudnánk szeretni az ilyen embereket.
2015. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2015. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
bele tudnék szeretni, nyilván, de kapcsolatba nem mennék bele, mert szexuálisan képtelen lennék vonzódni hozzá és az csak mindkettőnk számára tönkretenné a dolgot.
2015. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!