Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan férfit, aki elfogadja és szereti és segíti a ppl. max.40 lépést tud önállóan megtenni. Epilepsziás 2 agydaganat következtében. árját, akkor is ha az mozgássérült és nehezebben tudja magát ellátni?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan férfit,aki elfogadja,szereti és segíti a barátnőjét,akkor is,ha az enyhén mozgássérült és nehezebben tudja magát önállóan ellátni?Pl.már 40 lépést megtesz önállóan,de nem jár még....és epilepsziás is,2 agydaganat következtében?

2016. máj. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen nem ismerek ilyet, de ha nekem ilyen párom lenne, akkor természetesen elfogadnám és segítenék, ahogy, és ameddig tudok.
2016. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most erre, azt írhatnám, hogy azert a legtöbb ferfi es no is, azt szeretne, hogy a párja egészséges legyen. De volt egy ismerősöm aki tolószékes volt, s együtt volt egy normális fiúval. Jól megvoltak. Nőként könnyebb.
2016. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha a férfi megszereti a nőt és kitart mellette ez nem lehet akadály. Én is ilyen vagyok, ha szeretem a nőt akkor én is segítenék rajta és támogatnám. Hátat fordítani a legkönnyebb és gyávább dolog.
2016. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnék egy nőt és ez történne vele, én kitartanék mellette.
2016. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen férfiakat és nőket is, akik kitartanak a párjuk mellett, mikor az nagy bajban van. Ahogy a férjem is végig fogta a kezem, mikor én jártam a pokol tornácán, és ha vele történne bármi, én is kitartanék mellette.
2016. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manócska1 ***** válasza:
100%
én depressziós vagyok,mégis van szerető társam immár 13. éve. kitart mellettem,szeretjük egymást. elfogadott és szeret olyannak amilyen voltam/vagyok. pedig gyerekünk sem lehet sajnos. szóval ha igazán szereti valaki a másikat,ilyesmikért nem hagyja el...
2016. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!